כיסויים כיסויים

כיסויים

נשמח לענות על כל שאלה

כיסויים למזרנים וכריות

הכריות של רהיטי הגינה שלכם כבר נראות בלויות ודהויות? כיסויי המזרנים כבר לא מתאימים לעיצוב שקיים בגינה שלכם? אין זה אומר שתצטרכו לרכוש כריות או מזרנים חדשים, כי אצלנו בריפודים פור יו תוכלו לחדש אותם בעזרת כיסויים למזרנים וכריות. 

חידוש מזרנים וכריות ברהיטי הגינה הוא הכרחי ועוזר לכם להגיע למראה נעים יותר, יפה ועדכני. כיסויים עשויים להיקרע, להיפרם ואף להראות ישנים ומאובקים. כל אלו יוצרים מראה ישן יותר לרהיט ופחות אסטטי שאותו ניתן לשנות בקלות ובמחירים נמוכים מאוד. 


האם ניתן לחדש כל כרית או מזרון של רהיטי הגינה הנמצאים ברשותי?

על מנת שתוכלו לבצע חידוש מזרון גינה או חידוש כיסוי עבור הכריות של רהיטי הגינה השונים, עליכם לבדוק האם יש להם רוכסן המאפשר הסרה של הכיסוי. במידה וכן, תוכלו להסיר אותו ולרכוש אצלנו בריפודים פור יו כיסויים חדשים, מותאמים בגודלם ובמראה עיצובי המתאים לסגנון העיצובי של הגינה שלכם כיום. 

במידה ואין לכם רוכסן על הריפודים הישנים, תוכלו לרכוש אצלנו מזרנים וכריות חדשות עם כיסויים חדשים שכוללים רוכסן. בעתיד אם תרצו לבצע החלפה וחידוש, תוכלו לעשות זאת בקלות, לרכוש כיסוי מזרן עם רוכסן או ציפית לכרית ולהישאר עם הכריות והמזרונים שרכשתם אצלנו. 

איך מחליפים כיסוי או ריפוד למזרן/כרית ברהיטי הגינה? 

בכל חצר או גינה של בית יש מגוון סוגים של רהיטים ובהם מזרונים או כריות ולהם כיסויים וריפודים המותאמים להם. על מנת לבצע החלפה בצורה נכונה, עליכם לקחת מטר ולבדוק במזרון או הכרית מידות הכוללות אורך, רוחב ועובי. לאחר מכן, יש להזמין כיסויים וריפודים במידות המתאימות ולוודא שבכל אחד מהם יש רוכסן. 

לאחר שהכיסויים והריפודים הגיעו, עליכם לפתוח את הרוכסן של הריפוד הישן, להסיר אותו ולהלביש את הכיסויים החדשים. החלפת כיסוי למזרן גינה היא פעולה פשוטה מאוד שלוקחת שניות בודדות. 

כיסויים לכריות חוץ

למה לשים לב כאשר מזמינים כיסוי חדש לכריות?

כריות גינה מגיעות במספר גדלים, צורות ועוביים. כאשר אנו רוצים להחליף כיסוי לכריות גינה עלינו לשים לב שאנו מבצעים מדידה נכונה ולוקחים בחשבון כי לכרית יש נפח. רכישה נכונה של כיסויים לכריות מתבססת על מדידת האורך והרוחב של הכרית, כאשר נפח הכרית שהינו העובי שלה המתפרס גם על שטח הפנים, יקבע את גודל הכיסוי לכריות שיש להזמין. 

אם למשל יש לכם בגינה ריהוט הכולל כריות גדולות הנקראות כריות 70*70, כאשר תמדדו אותן, וודאי תשימו לב שאורכן ורוחבן ללא הכיסוי קטן יותר ומגיע בערך למידות של 60*60. הסיבה לכך היא הנפח שמקטין את גודל הכרית, אך עדיין מצריך כיסוי לכריות גדולות במידה של 70*70 שלוקחת בחשבון את נפח הכרית. 

אם תרכשו כיסוי כרית 60*60, עבור כריות 70*70 הוא יהיה קטן מידי, אך יהיה מתאים עבור כריות עם מילוי שאורכן ורוחבן קטן יותר בעשר סנטימטרים. אצלנו בריפודים פור יו תמצאו מידות מגוונות עבור כיסוי כרית לסוגי הכריות השונות. 


למה לשים לב כאשר רוכשים כיסויים\ריפודים עבור מזרני זולה?

בגינות ומרפסות רבות קיימת פינת זולה הכוללת מזרן המשמש לישיבה נוחה שאותו עוטף כיסוי מזרן זולה צבעוני המתאים לו. הכיסויים של פינות הזולה לרוב נמצאים בתנאי חוץ ולכן כאשר אנו רוכשים כיסוי למזרון כזה, חשוב שנשים לב שאנו רוכשים ריפוד למזרן הכולל בד שמותאם לתנאים אלו. 

עוד חשוב לבדוק, שקיים רוכסן המאפשר הסרה של הכיסוי לצורכי כיבוס והחלפה וכמובן שיש למדוד את הגודל. במדידת גודל הכיסוי עבור המזרן, יש להתייחס לסוג המזרן. אם מדובר במזרן זוגי, הרי שתזדקקו לרכישה של כיסוי מזרן זוגי שהינו רחב יותר ולפעמים גם ארוך יותר מרכישה של כיסוי מזרן יחיד. יש למדוד אורך, רוחב ועובי ועם המידות האלו להגיע אלינו או לחפש את הכיסוי המתאים באתר. 


האם מים יכולים לחדור את הכיסויים השונים שנמכרים אצלנו?

אחד הדברים החשובים ביותר עבור כיסוי ריפוד לריהוט גן הוא סוג הבד. ריהוט הגן והריפודים שלו נמצאים בחוץ ולכן עליהם להתאים גם למצבים שבהם יורד גשם, טל מהלילה או כל הרטבה של הכיסוי משתיה ששתיתם. היתרון של הכיסויים שלנו, שהינם מיוצרים מבד קורדורה דוחה מים. מדובר על בד נעים למגע שאינו מאפשר חדירה של מים על שטח הפנים של הכריות או המזרנים. המקומות היחידים שמהם יכולה להתקיים חדירה של מים הם אזור התפרים ואזור הרוכסן שנמצאים בצידי הכרית או המזרון. מלבד אלו, המזרנים והכריות שלכם יהיו מוגנים ממים. 


האם הכיסויים שנמכרים אצלנו בריפודים פור יו דוהים בשמש?

בד הקורדורה אינו חסין משמש ישירה שעלולה לגרום לצבעו לדהות עם הזמן, אך חשוב לדעת שכאשר אתם רוכשים כיסויים שלנו, הם מגיעים עם רוכסן המאפשר לכם החלפה וחידוש. אנו מוכרים את הכיסויים שלנו במחירים נמוכים ולכן זה מאוד משתלם וגם מאפשר לכם להתחדש מעת לעת. 

ציפיות למזרנים

האם ניתן לכבס את הציפויים שלנו?

עוד יתרון מעולה שיש לכיסויים שלנו, זו האפשרות לכבס אותם. על כל ציפית לכרית או ציפוי למזרון, קיימת תווית ובה הוראות מפורטות המסבירות איך לכבס ובאילו מעלות. יש לפתוח את הרוכסן, להסיר את הציפוי, לקרוא היטב את ההוראות, לכבס ולהחזיר אל הכרית או המזרן לאחר הייבוש. כל עוד אתם עובדים על פי הוראות התווית, אין סיבה שהכיסויים יתכווצו. 


לכיסוי הישן שלי אין רוכסן, האם ניתן להחליף אותו או לכבס? 

מזרנים או כריות שאין להם רוכסן לא ניתנים לכיבוס. אנו נראה זאת בדרך כלל במזרנים בסגנון קפיטונאז'. מדובר בסגנון תפירה הנתפר בצורת מרובעים או תלאים שבאמצע שלהם תפורים כפתורים ולכן לא ניתן להסיר אותם. כיסויים אלו יקרים יותר מהכיסויים מבד הקורדורה ולאחר שהתבלו, תצטרכו להחליף את כל הכרית. 

היתרונות של מזרנים וכריות שיש להם רוכסנים, וזה תקף גם עבור כיסויים של כריות ומזרנים לריהוט גן וגם עבור כיסוי לכריות נוי לסלון, זו האפשרות לרכוש פעם אחת את הכרית או המזרון ולהחליף כיסויים מתי שרק תרצו, בין אם מדובר בבלאי ובין אם מדובר ברצון לעיצוב חדש, ובמחירים נמוכים. כל כמה זמן כדאי לחדש ריפודים ברהיטי גינה?

אין זמן מדויק להחלפת ריפוד עבור רהיטי הגינה, אך לרוב, אנשים מחליפים אותם כאשר צבעם דהה, התפרים בלויים, יש עליהם כתמים מסוימים שלא ירדו לאחר כביסה והמראה מיושן או כאשר רוצים להתחדש בסגנון עדכני יותר. עלות הכיסויים אצלנו בריפודים פור יו, הינה נמוכה ועל כן משתלמת ומאפשרת להתחדש מעת לעת מבלי לקרוע את הכיס. 


לאיזה ריהוט גן ניתן להחליף כיסוי או ריפוד אצלנו בריפודים פור יו?

חברת ריפודים פור יו, הינה חברה המתמחה בייצור של ריפוד לתנאי חוץ כמו: כריות, מזרנים, ריפודים וכיסויים בשלל סוגים עבור ריהוט גן מגוון. אצלנו תוכלו לבצע החלפה של מזרונים וכריות לפינת ישיבה או החלפה של הכיסויים שלהם, תוכלו לחדש את המזרון של הספסל בגינה או הספסל בכניסה לבית. כמו כן, אם יש ברשותכם מערכת ישיבה בגינה או במרפסת, תוכלו למצוא שלל כריות ומזרנים ושלל כיסויים מתאימים. מעבר לריהוט הגן הפשוט, תמצאו אצלנו גם כיסויים עבור מיטות שיזוף במספר גדלים המותאמים לגדלי המזרנים וכיסוי של כריות עבור ערסלי ישיבה. 

צבע לכיסויים לכריות

 

אילו צבעים של כיסויים ניתן למצוא אצלנו בריפודים פור יו?

אצלנו בריפודים פור יו תמצאו כיסויים בשלל צבעים. בקטגוריית כיסוי כרית לריהוט גן תמצאו מגוון רחב מאוד הכולל צבעים חלקים כמו אדום, ירוק, כחול, כתום, צהוב, אפור, שחור, לבן וחום. כמו כן, תוכלו למצוא גם כיסויים עם דוגמת פסים בצבעים שונים או עם דוגמת עיתון. צבעים אלו קיימים גם עבור כיסויים לפינת זולה. במוצרים ייחודיים יותר כמו מזרנים למיטות שיזוף או כיסויים לכריות עבור ערסלים, תוכלו למצוא אצלנו מגוון צבעים קטן יותר לבחירה. 


האם אפשר להזמין כיסויים בהתאמה אישית?

כיסויים בהתאמה אישית ניתן להזמין כאשר מדובר בכמויות גדולות. לרוב אלו יהיו מוסדות ועסקים. עבור המגזר הפרטי, בדרך כלל יש לנו את כל המידות הסטנדרטיות של ריהוט הגן שקיים בבתים ותוכלו לבחור מתוך המגוון הרחב של המידות והסוגים. 


כמה עולה לרכוש כיסויים מגוונים לבית ולחצר?

אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא כיסויים מגוונים למזרונים, כריות ריהוט גן במחירים משתלמים. ניתן לרכוש סטים שלמים לפינות זולה בטווח מחירים של 300-350 שקלים. וריפודים ייחודיים בטווח מחירים 50-150 לפי סוג הפריט. אנו מוכרים לפרטיים וגם לעסקים ומוסדות בכמויות וזה מאפשר לנו למכור מוצרים איכותיים במחירים נמוכים ובמחירי מבצע. 

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לאולם התצוגה או לרכוש באתר שלנו כיסויים וריפודים איכותיים ויפים במחירים משתלמים ואפשרויות משלוח מהירות עד 5 ימי עסקים בלבד.