נשמח לענות על כל שאלה

כריות לריהוט גן

הפריט הבולט והמרכזי ביותר בעיצוב של גינות, חצרות ומרפסות הוא ריהוט הגן. הריהוט מאפשר לנו שני דברים עיקריים שהם ישיבה נוחה באזור החיצוני לבית ועיצוב נעים שלו. הדרך הטובה ביותר לדאוג לנוחות ועיצוב של ריהוט הגן שלכם היא באמצעות כריות לריהוט גן. אצלנו בריפוד פור יו תמצאו את כל סוגי הריפודים לגינה החל מכריות לריהוט גן מזרני ישיבה, ריפוד כיסאות ועוד מבחר מוצרים ותוכלו לעצב את אזור הישיבה שלכם בחצר או המרפסת. אך לפני שאתם ניגשים לרכישה, אנו מזמינים אתכם לקבל מידע שימושי שיעזור לכם לבצע קנייה חכמה. 

מהן כריות לריהוט גן?

כריות לריהוט גינה הן למעשה כריות בגדלים שונים המותאמות לאזורי ישיבה מגוונים בחצר או במרפסת שלכם. כריות ריפוד לריהוט גן מותאמות באופן ייחודי לתנאי חוץ. במראה שלהן הן נראות כמו כל כרית נוי שאנו מעצבים איתה את הבית, אך במאפייני הבד שלהן, הן מתאימות לתנאי מזג האוויר. 

כל מי שיש לו ריהוט גן, מעוניין בישיבה נוחה יותר ונעימה בזמן שהוא שוהה בחוץ והדרך להפוך את הבילוי בחוץ לנעים יותר היא בעזרת התאמה של כריות לריהוט הגן שברשותכם. התאמה נכונה תביא לנוחות מרבית ועיצוב נעים ונאה של החצר או המרפסת. 

ממה עשויות כריות לריהוט גן אצלנו בריפוד פור יו?

כריות לריהוט גן אצלנו בריפוד פור יו עשויות מארבעה חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא המילוי של הכרית, החלק השני הוא ריפוד האלבד הפנימי, החלק השלישי הוא הריפוד המעוצב והחלק הרביעי הוא הרוכסן של הריפוד המעוצב. לכל חלק יש תפקיד ביצירת כרית איכותית עבור ריהוט הגן שלכם ולכן קיימת חשיבות מאוד גדולה לבחירה נכונה של הכריות על פי פרמטרים אלו ופרמטרים נוספים שנפרט כעת. 
כריות לריהוט גן

איך לבצע רכישה נכונה של כריות לריהוט גן?

כאשר אתם רוצים לבצע רכישה נכונה של כריות לריהוט גן, עליכם לבדוק שהפרמטרים הבאים מתקיימים. בדרך זו תוכלו לרכוש לעצמכם כריות לריהוט גן איכותיות ונוחות. 

1. בדיקת רוכסנים: 
כאשר אתם רוכשים כריות לריהוט גן, חשוב שתוודאו כי יש לריפוד הכרית רוכסן. הרוכסן מאפשר לכם להסיר את הריפוד של הכרית ולכבס אותו. בכריות שנמצאות באזורים חיצוניים לבית זה פרמטר מאוד חשוב מהסיבה שהן עשויות להתלכלך יותר. 

2. סוג הבד שממנו עשוי הריפוד החיצוני:
כאשר אתם רוכשים כריות גן, עליכם לוודא כי סוג הבד של ריפוד הכרית מותאם לתנאי חוץ. אצלנו בחברת ריפוד פור יו תמצאו כריות בעלות ריפוד העשוי מבד קורדורה. בד זה דוחה מים ולכן הוא מצוין עבור אזורים חיצוניים. 

3. האם יש בד אלבד שעוטף את המילוי?
כאשר אתם רוכשים כרית עבור ריהוט הגן שלכם, חשוב שתבדקו שיש מתחת לריפוד החיצוני, בד אלבד שעוטף את מילוי הכרית. התפקיד של בד האלבד הוא חשוב מאוד. הוא שומר על הדחיסות של מילוי הכרית המקנה לה את היציבות שלה. כמו כן, הוא שומר על המילוי מפני לכלוך, התפוררות ויציאה מתוך הריפוד החיצוני. 

4. סוג המילוי בתוך הכרית:
לסוג המילוי חשיבות גדולה כי הוא זה שמקנה לכרית את הנוחות שלה. אצלנו בריפוד פור יו משתמשים בריפוד פתיתי ספוג והוליפיל שהינו ריפוד איכותי בעל פיזור נוח בתוך הכרית. 

5. תפרים חזקים:
לתפרים יש משמעות על חוזק החיבורים של ריפוד הכרית. בעת רכישת כריות לריהוט גן, עלינו לוודא שהתפרים חזקים ולא נפרמים. אצלנו בחברת ריפוד פור יו משתמשים בחוט ניילון שהינו חוט תפירה חזק במיוחד. 

איך להתאים את גודל הכריות לריהוט הגן שברשותכם?

אחת הטעויות הגדולות של אנשים בעת רכישת כריות מושב לריהוט גן היא רכישת כריות שאינן מותאמות לגודל של ריהוט הגן. כדי להתאים את הכריות בצורה טובה, עליכם לבצע מדידה נכונה של הריהוט שנמצא ברשותכם. 
מדידה נכונה של הריהוט היא מדידה שבה אתם מודדים את האורך, הרוחב והעומק של המשענת. לאחר שיש לכם את המידות המדויקות, יהיה עליכם לרכוש כריות המותאמות באורכן, רוחבן ועומקן לריהוט. יש לשים לב שאתם מבקשים את מידות הכרית ולא את מידות הריפוד. המידה של הריפוד תמיד תהיה גדולה יותר מהמידה של הכרית עצמה שיש לה גם נפח. אם לדוגמא אתם רוכשים כרית 60*60, הריפוד שלה יהיה בגודל של 70*70. למידע נוסף כנסו לסרטון - איך מודדים כריות חוץ

אצלנו באתר של ריפוד פור יו, תוכלו לרכוש מגוון רחב של כריות בגדלים שונים המתאימות לריהוט גן שיש ברשותכם. אצלנו תוכלו למצוא כריות בגדלים קטנים, כריות מרובעות, כריות מלבניות וכריות בגדלים 70*50, 70*70 ו-60*60. 
כריות לריהוט גן

סוגים של ריהוט גן שניתן להתאים עבורם כריות

כריות לנדנדה

נדנדות הם ריהוט גן מעוצב וייחודי המגיע בגדלים שונים בכל חברה. כאשר אנו רוכשים כריות לנדנדה, אנו רוצים לרכוש כריות מותאמות בגודלן, מעוצבות במראה שלהן ונוחות. על הנדנדה אפשר לשבת ואפשר גם לשכב ועליכם להתאים את הכריות למטרות האלו. עבור הנדנדות השונות מומלץ לרכוש כריות לא קטנות מידי ולא גדולות מידי. כריות 50*50 מאוד יתאימו עבור משענת בגובה בינוני, כריות מזוודה בגודל 70*50 יתאימו עבור נדנדות עם משענת נמוכה וכאשר מדובר על משענת גבוהה כמו שיש בנדנדות עץ, מומלץ לרכוש כריות גדולות 70*70.

כריות לזולות

בחצרות תוכלו לראות ריהוט גן המותאם לפינות זולה. פינות אלו הם בדרך נמוכות מאוד ומתאימות עבור רביצה והקפה של הבוקר. כריות לפינות זולה הן כריות גדולות המאפשרות לכם לרבוץ ואפילו לשכב בנוחות. 

כריות למיטות שיזוף

בדיוק כמו הנדנדות, מיטות השיזוף מגיעות מכל חברה בגודל שונה ולכן גם במקרה זה תצטרכו להתאים כרית מותאמת לגודל המשענת. במקרה של מיטות שיזוף כדאי לבחון איזו כרית תהיה נוחה לכם יותר. האם תרצו כרית גדולה ועבה או שתעדיפו כרית שהיא יותר שטוחה. כאן כבר נכנס הנושא של העדפה אישית. 

כריות לריהוט גן מודרני במרפסת

ריהוט גן בסגנון מודרני למרפסת בדרך כלל יהיה עשוי מאלומיניום. לריהוט כזה אנו נרצה להתאים כריות במראה עדין ומעוצב המתאים לסגנון. אצלנו בחברת ריפוד פור יו תוכלו למצוא מגוון רחב של כריות שלהם ריפודים בטקסטורות מודרניות וצבעים אלגנטיים כמו בז' ואפור. 

כריות נוי לספסל בחצר או בכניסה לבית

בתים רבים מעצבים את אזור הכניסה או הדשא בעזרת ספסל מעוצב. ניתן להשלים את מראה הספסל בעזרת כריות נוי מעוצבות לספסל ומותאמות לגודלו. הכריות יוסיפו מאוד לעיצוב וגם יאפשרו לכם ליהנות מספסל פרקטי שניתן לשבת עליו בנוחות. 

כריות למיטת אפריון

מיטת אפיריון היא מוצר שאנו רואים בדרך כלל בבתי מלון, אך יש גם בתים עם חצרות גדולות או גגות רחבים שניתן להציב בהם מיטה כזו. על מיטת אפיריון בחצר או הגג ניתן להציב מגוון כריות נוי מעוצבות או שתי כריות גדולות ומפנקות ולהפוך את השכיבה על המיטה להרבה יותר נוחה. 
כריות צבעוניות לריהוט גינה

כריות המותאמות לפינות ישיבה מגוונות בגינה

כיום יש המון סוגים של פינות ישיבה בניהם פינות הישיבה הגבוהות המאפשרות לארח ולאכול בהן ופינות הישיבה הנמוכות המאפשרות לשבת בנוחות ולשתות את הקפה של הבוקר או של אחר הצהריים. לכל פינת ישיבה כזו ניתן להתאים אצלנו בריפוד פור יו כריות גן צבעוניות ונוחות בדיוק בגודל המתאים. כל שעליכם לעשות הוא למדוד את גודל פינת הישיבה ולמצוא את הכריות המתאימות. לפינות ישיבה גבוהות, מומלץ להתאים כריות שטוחות יותר ולפינות ישיבה נמוכות ניתן להתאים כריות גדולות ומפנקות המאפשרות גם חצי שכיבה.

התאמת כריות למערכות ישיבה בחצר

מערכת ישיבה היא פריט מאוד מרכזי בחצר הבית והיא כוללת מספר אפשרויות ישיבה. לעיתים יהיה מדובר בספה עם מושב אחד המצטרפת לספה עם שני מושבים ושולחן ולפעמים אל שני אלו יצטרף גם ספסל מותאם ועוד מקומות ישיבה אפשריים. האתגר במערכת ישיבה זה הגודל השונה של כל פריט, כך שתצטרכו להתאים לכל פריט בנפרד כריות למערכת ישיבה בגודל המתאים. במקום שתתחילו לחפש במספר מקומות כריות מותאמות, תוכלו להגיע אלינו ולרכוש גדלים שונים של כריות לכל אחד מהפריטים במערכת הישיבה שלכם. 

הדרך הנכונה לבחור צבעים עבור כריות נוי לריהוט הגן שלכם

בחירת צבעים היא עניין של טעם ועיצוב. לכל סגנון עיצוב יש את הצבעים היותר אופייניים לו. אם סגנון ריהוט הגן שלנו מודרני, נרצה להתאים כריות נוי לריהוט גן בגווני בז', שחור, לבן וכדומה. גוונים אלו יותר מתאימים לסגנון זה. כאשר נרצה לייצר אווירת קיץ, כריות בגוונים של ירוק, תכלת או כתום יוכלו מאוד להתאים. אם סגנון העיצוב של ריהוט הגן הוא כפרי, הרי שתוכלו להתאים כריות עם ריפודים המכילים טקסטורה של פסים. אצלנו בריפוד פור יו תמצאו מגוון רחב של צבעים וטקסטורות פסים או צבע חלק. 
כריות לרהיטי גינה

מהו סוג הבד של כריות לריהוט חוץ בחברת ריפוד פור יו?

סוג הבד של כריות לריהוט חוץ אצלנו בריפוד פור יו הוא בד קורדורה איכותי ונעים מסוג ULY. המאפיין הבולט ביותר של בד הקורדורה הוא החסינות למים. דבר זה מאפשר לכריות לשהות בחוץ, גם כאשר יורד גשם או שיש טל מהלילה. כמו כן, אם הבד מתלכלך, ניתן ללא כל בעיה לנקות אותו בעזרת מטלית או לכבס.  

האם ניתן לכבס כריות לחצר של חברת ריפוד פור יו?

כריות חצר שנרכשות אצלנו בריפוד פור יו מאפשרות לשמור על הריפוד שלהן באמצעות כביסה. על ריפוד בד הקורדורה קיימת תווית עם הוראות כיבוס. בדרך זו תוכלו לשמור על מראה הכריות שלכם נקי ויפה לאורך זמן. לטיפים נוספים כנסו לעמוד שאלות ותשובות בנושא ריפוד לריהוט גן.

כמה יעלה לכם לרכוש כריות נוי לחצר אצלנו בריפוד פור יו?

אנו בחברת ריפוד פור יו דואגים לספק ללקוחותינו כריות נוי לחצר איכותיות במחירים נוחים והוגנים. הכריות שתמצאו אצלנו באתר מגוונות מאוד והמחיר שלהן הוא הזול ביותר שתמצאו. בנוסף למחיר הנמוך, אנו תמיד מעדכנים מחירי מבצע באתר שלנו ובאולם התצוגה. 

מי שיבחר להגיע אלינו לאולם התצוגה, יוכל לבחור כריות ולקחת אותם באספקה מידית. מי שיבחר בהזמנה מהאתר, יוכל ליהנות מקניה מאובטחת וזמני אספקה מהירים במיוחד, עד חמישה ימי עסקים. בואו ליהנות אצלנו ממגוון כריות צבעוניות, בגדלים שונים ובאיכות מצוינת.