נשמח לענות על כל שאלה

כריות מילוי

יש לכם ברחבי הבית, המרפסת או החצר כריות נוי והחלק הפנימי שלהן כבר בלוי ואתם מעוניינים לבצע החלפה של כריות מילוי, אך להשאיר את הכיסוי המעוצב הקיים? כדאי לדעת שזו בהחלט אפשרות שקיימת בפניכן אצלנו בריפודים פור יו. 

אנו חברה יצרנית שבה תוכלו למצוא מילוי לכריות נוי בגדלים שונים, במחירים מעולים ועם חומר מילוי הוליפיל איכותי ונעים במיוחד. 

אילו סוגי מילוי כריות קיימים כיום?

בענף הכריות ניתן לראות שימוש במספר סוגים של חומר מילוי לכריות כאשר לכל אחד מהסוגים יש את המאפיינים שלו וההתאמה לסוגי הכריות השונות. יש מילויים שיתאימו לכריות נוי, יש מילויים שיתאימו לכריות המיועדות לשינה, יש כאלו לכריות גדולות ויש מילויים לכריות קטנות. ריכזנו כאן הסבר על הסוגים השונים.

מילוי אקרילן לכריות 

מילוי לכריות
אקרילן הוא חומר סינטטי רך, דמוי צמר גפן. הוא עשוי מפוליאסטר והוא נפוץ בענף מילוי הכריות. היתרונות של האקרילן זו הרכות שלו והעמידות שלו. כדי להתאים לכריות, חומר זה עובר חיתוך וכך ניתן להתאים אותו לצורת הכרית. 

מילוי כריות הוליפיל

מילוי כריות הוליפיל הוא מילוי העשוי מחומר סינתטי נעים ורך. חומר זה נחשב לחומר איכותי מבין החומרים השונים והוא מקנה נפח לכריות שנשמר לאורך זמן. מילוי זה עובר חיתוך במפעל על מנת שהוא יותאם לצורות של הכריות השונות. 

מה ההבדל בין אקרילן להוליפיל?

אקרילן מגיע שטוח, הוליפיל מגיע מפורר.

פתיתי ספוג למילוי כריות

פתיתי ספוג למילוי כריות הם למעשה ספוג שעבר תהליך חיתוך במפעל. בתהליך זה מכניסים את הספוג למכונה אשר גורסת אותו ומפיקה פתיתי ספוג. את פתיתי הספוג נהוג לשלב יחד עם חומר ההוליפיל וכך לייצר נפח רך יחד עם מעט קשיחות. ככל שנוסיף יותר חתיכות ספוג יחד עם ההוליפיל רמת הקשיחות של הכרית תהיה גבוהה יותר. 

מהו החומר המומלץ למילוי של כריות?

אנו בריפודים פור יו ממליצים ומשתמשים במילוי ההוליפיל בשל האיכות הגבוהה שלו על פני חומרים סינתטיים אחרים. חומר זה מאפשר לייצר נפח, יחד עם רכות נעימה ונוחה שנשמרת לאורך זמן. זהו חומר עמיד שמתאים לרוב סוגי הכריות ועל אף איכותו, מחירו סביר ומאפשר לנו למכור מילוי כריות איכותי במחירים נוחים. כדי ליצור דרגות קשיחות שונות בעזרת ההוליפיל, אנו מעלים את כמות וצפיפות החומר בהתאם לדרגה שאנו מעוניינים לקבל. 

מהי דרגת הקשיחות המומלצת בכריות – האם לרכוש מילוי רך או קשה?

הרבה אנשים מתחבטים בשאלה: איזו דרגת קשיחות של מילוי כרית כדאי לרכוש? האם מילוי רך יהיה טוב יותר ממילוי קשה או להפך? בעניין זה כדאי לדעת שאין אמת אחת וכל אחד אוהב דרגת קשיחות אחרת. אם אתם ממש לא בטוחים, ההמלצה שלנו אליכם, לרכוש כריות בדרגת קשיחות בינונית. מצד אחד כדאי שהכרית לא תהיה רכה מידי ומצד שני, אנו לא רוצים להרגיש קשיחות לא נעימה כאשר אנו נשענים על הספה או הכורסא. 

כמה עולה לרכוש כריות נוי ללא כיסוי ומה משפיע על המחיר שלה?

מחיר של כריות נוי ללא כיסוי מושפע ממשקל הכרית ומהסוג של חומר המילוי. כמו שאמרנו קודם, אנו משתמשים בהוליפיל שהינו חומר איכותי הנמכר במחירים סבירים המאפשרים לנו להעניק ללקוח מחירים נמוכים יותר. עלות הכרית עשויה לעלות כאשר כמות ההוליפיל בתוך הכרית גבוהה יותר ואז משקלה גבוה יותר. בכל מקרה, אצלנו בריפודים פור יו טווח מחירי מילוי לכריות נע בין 15-30 שקלים ליחידה ביחס לפרמטרים של משקל החומר וסוגו. 
כריות מילוי בגדלים שונים

אילו גדלים של כריות מילוי ניתן למצוא אצלנו בריפודים פור יו?

אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מבחר גדלים של כריות מילוי החל מכריות 40*40 ועד כריות 70*70.

איך אדע איזה גודל כרית מילוי אני צריך? 

כאשר אתם מעוניינים להתאים את גודל המילוי לגודל הכיסוי שיש ברשותכם, עליכם לרכוש כרית מילוי שגדולה בכמה ס"מ מגודל הכיסוי. אם יש ברשותכם כיסוי כרית 50*50 מומלץ לרכוש עבורה כרית מילוי 55*55. גודל המילוי הגדול יותר יאפשר לכם ליצור כרית במראה נפוח יותר שנראה מעוצב ויפה. הכיסויים והמילויים מגיעים תמיד במידות סטנדרטיות, כך שתמיד ניתן למצוא ציפה ומילוי מתאימים. 

מהי כרית עם מחיצה ואילו כריות כאלו אפשר למצוא בריפודים פור יו?

כאשר מדובר בכריות לפינת זולה או רהיטי גינה בגודל 70*70 לדוגמא או כריות מלבניות כמו כריות מזוודה כמו שתוכלו למצוא אצלנו בריפודים פור יו, כדאי לרכוש מילוי הכולל מחיצה פנימית. המחיצה מאפשרת להכניס את חומר המילוי לאזורים קטנים וברורים והיא מונעת מהחומר להתפזר בצורה שאינה שווה. כך הנפח והדחיסות של הכריות נשמרות לאורך זמן וממשיכות להיות נוחות ומעוצבות. 

איפה כדאי לרכוש מילוי לכריות?

איפה קונים מילוי לכריות? לא בכל מקום שמוכר כריות נוי תמצאו גם מילויים לכריות. ריפודים פור יו הינה חנות יצרן ולכן יש ברשותנו לא רק ציפיות לכריות אלא גם מילויים לכריות. אצלנו ניתן לרכוש רק מילויים לכריות, רק ציפיות לכריות או את שניהם. אנו מוכרים גם בבודדים וגם בכמויות מוצרים איכותיים וזה מאפשר לנו למכור מילויים וציפיות במחירים נוחים ובמחירי מבצע. 

אנו מזמינים אתכם לבקר אצלנו באתר ולהנות ממילויים מגוונים עבור הכריות שלכם.