נשמח לענות על כל שאלה

ריפוד לערסל – למה אנו צריכים אותו?

ערסלי גינה לרוב עשויים מבד, ראטן או מבנה אלומיניום שלרוב אינם נעימים ופחות נוחים לישיבה או שכיבה. על מנת להפוך את הערסל שלכם לפריט נוח באמת ושמיש, כדאי לרכוש לו ריפוד מתאים שהופך אותו למוצר אחר לחלוטין. 

ריפוד לערסל הוא למעשה סוג של כרית נוחה המותאמת בדיוק לסוג הערסל שברשותכם ולגודלו והיא מאפשרת ישיבה נוחה והישענות או שכיבה נעימה. הריפוד לערסל ישיבה יוצר חציצה בין חומר הגלם הלא נוח ולנו הרבה יותר קל להתיישב עליו. אצלנו בריפודים פור יו תמצאו מגוון רחב של ריפודים מעוצבים ונוחים לריהוט גן, פינות זולה, ערסלים ומוצרים נוספים. 

נעים להכיר - סוגי כריות לערסלים:

רובנו מכירים את ערסל השכיבה מבד, אך כיום בענף הריהוט לגינה ניתן למצוא מגוון רחב של ערסלים מעוצבים מסוגים שונים כמו ערסלי שכיבה, מקרמה, ריחופית ועוד. לכל סוג כזה יש אצלנו בריפודים פור יו את סוג הכריות שמתאימות עבורו. תוכלו לבחור כרית לערסל לפי סוגי הערסלים השונים שמוצגים כאן או להתאים כריות לסוגים שקיימים אצלכם בבית, במרפסת, בגג או בגינה. 

כרית ריפוד לערסל

כרית לערסל ביצה\טיפה

ערסל ביצה\טיפה הוא ערסל ישיבה שעשוי מראטן או שלדה מחומר קל אחר. הערסל בנוי בצורת כורסא עגולה העוטפת את היושב, אך היא אינה נוחה כלל ללא כרית מותאמת. כרית לערסל ביצה היא כרית נוחה ומפנקת בעלת ארבעה חלקים. החלק הראשון הוא החלק עבור הישבן אליו מחוברות שתי כריות שעוטפות את אזור המותניים ומאפשרות הנחה של הידיים ומאחור מחוברת כרית המיועדת לתמיכה בגב התחתון. אל כרית הישיבה מצטרפת גם כרית ראש מותאמת. את כרית ערסל ביצה תמצאו אצלנו גם בשם כרית לערסל טיפה. לסרטון המוצר לחצו כאן.


כרית לערסל פתוח

הערסל הפתוח הוא ערסל בצורת כיסא פתוח ללא ידיות בעל משענת גב גבוהה ואזור המיועד לישיבה. לערסל זה מומלץ להתאים כרית ריפוד עבה יחסית ועם מילוי שמחולק בצורה טובה שלא מאפשרת לחוש את המבנה הקשיח שמתחת. אחת הכריות הכי מומלצות עבור ערסל זה היא כרית קפיטונאז' מרובעת. לכרית קיימת חלוקה באמצעות תפרים או כפתורים קטנים המחלקים אותה למעין ריבועים ובכל ריבוע יש את המילוי שנמצא באזור זה. בצורה כזו המילוי נשמר היטב במקום והוא מקנה לכרית מצד אחד רוך ונעימות ומצד שני שומר שחומר המילוי יפוזר בצורה שווה בכל החלקים. מעבר לכך, המראה של כרית הקפיטונאז' מאוד יפה ומעוצב ולכן מאוד מומלץ עבור סגנון ערסל זה. 


כרית לערסל מקרמה

ערסל המקרמה הוא ערסל מעוצב המתאים לבית ולמרפסת. הערסל מאוד יפה במראה שלו, אך מבחינת נוחות, ללא כרית לערסל מקרמה מותאמת יהיה כואב לשבת עליו. לערסל זה ניתן למצוא אצלנו בריפודים פור יו שני סוגי כריות. הסוג הראשון היא כרית ריפוד עגולה דקה ביבוא אישי שלנו. הסוג השני זו כרית הפרמיום המיוצרת אצלנו, מוצר כחול לבן. הכרית עגולה בקוטר של 60 ס"מ, כרית עבה המספקת נוחות מרבית. מעבר לנוחות, הכרית תפורה בסגנון קפיטונאז' המתכתב באופן מושלם עם העיצוב העדין של ערסל המקרמה. 


ממה מורכבת כרית לערסל גינה אצלנו בריפודים פור יו?

כרית לערסל גינה מורכבת משני חלקים עיקריים הכוללים את החלק החיצוני של הכרית שהוא למעשה הריפוד והחלק הפנימי שלה שהוא המילוי. ריפודי הכריות עבור ערסלים אצלנו בריפודים פור יו עשויים מבד קורדורה דוחה מים המאפשר לכרית לשהות בחוץ גם כאשר יורד עליה טל או גשם. מילוי כריות לערסלים אצלנו בריפודים פור יו הוא מילוי אקרילן שהינו חומר אקרילי סינטטי דמוי צמר המקנה לכרית את הנוחות שלה. 

במקרה של כריות לערסלים, קיימת חשיבות גדולה לרכישה של כרית לערסל גן נגד מים. לפעמים מדובר בכריות שעיצוב הריפוד שלהן לא מאפשר כיבוס ולכן אתם מעוניינים לרכוש כרית שהבד שלה עמיד עד כמה שאפשר בתנאי חוץ. בד הקורדורה שהינו אטום למים מאפשר לשמור על החלקים הפנימיים של הכרית לאורך זמן. 


האם ניתן לכבס את הריפוד לערסל שנרכש אצלנו בריפודים פור יו?

רוב הריפודים אצלנו בחברה הם ריפודים המאפשרים כיבוס. במקרה של ריפודים עבור ערסלים, קיימות כריות שלהן ריפוד המאפשר כיבוס וכאלו שלא. אם ניקח לדוגמא את כריות הקפיטונאז'. אלו כריות שלא ניתן להסיר אותן מהכרית עקב סוג התפירה שלהן. מה שכן אפשרי, הוא ניגוב שלהן עם מטלית לחה, הודות לבד הקורדורה חסין למים שממנו עשוי הריפוד. כדי לזהות את הכריות המאפשרות כיבוס אצלנו בריפודים פור יו, תוכלו גם לראות הסבר על כך אצלנו באתר וגם לזהות אותן בזכות הרוכסן הנסתר ותווית הוראות הכיבוס. 

ריפוד לערסל גינה

מתי מחליפים כרית לערסל? – כל הקריטריונים המעידים שהגיע הזמן להחלפה

מתי מומלץ להחליף כרית לערסל? יש מספר קריטריונים שיצביעו על כך שהגיע הזמן. אם רכשתם כרית לערסל ממש מזמן והמראה שלה כבר נראה בלוי, כנראה שהגיע הזמן לבצע החלפה. אם בא לכם לשדרג את העיצוב ולשנות את צבע הכרית, זו בהחלט אפשרות נהדרת לרכוש כרית בצבע אחר שיותר מתאימה לעיצוב הנוכחי. והקריטריון האחרון הוא כמובן, אם רכשתם כרית עם ריפוד לא נוח, זול ומיובא ואתם מבינים שזה לא המוצר שחיפשתם, זה הזמן לרכוש מאיתנו כריות נוחות ובאיכות גבוהה. 


איך מתאימים את הכרית לערסל שיש לי בבית, בגינה או במרפסת?

יש לכם ערסל בבית או בגינה ואתם מעוניינים למצוא כרית מתאימה עבורו. איך עושים זאת נכון? הדרך הנכונה היא קודם כל להגדיר איזה ערסל יש ברשותכם. אם יש לכם ערסל נדנדה, הרי שאתם צריכים כרית לערסל נדנדה שתתאים לגודל של אזור הישיבה. חשוב לשים לב כי יש ערסל נדנדה שהינו יחיד וערסל נדנדה זוגי. בערסל יחיד יהיה עליכם להתאים ריפוד לערסל נדנדה מכרית אחת ובמקרה של ערסל זוגי, יש להניח שתיים כאלו.  

התאמת הכרית לערסל מחייבת גם התחשבות בגודל אזור הישיבה והצורה. ערסלים שבהם אזור הישיבה הוא עגול, מומלץ להתאים כרית לערסל ישיבה בצורה עגולה ובקוטר המתאים. תוכלו למדוד את הרדיוס של אזור הישיבה בעזרת מטר, להכפיל אותו בשניים ולהגיע לקוטר הרצוי בס"מ. אם מדובר על ערסל שצורת הישיבה בו היא מרובעת, כדאי למצוא ריפוד לערסל ישיבה שזו צורתו. 


כמה עולות כריות לערסל אצלנו בריפודים פור יו?

איפה קונים כרית לערסל? אפשר לקנות במקומות רבים, אך כמובן שאנו ממליצים לכם לרכוש אצלנו וליהנות מעלות משתלמת במיוחד. אנו בריפודים פור יו דוגלים במתן מחירים נוחים לצרכן. מכיוון שאנו מייצרים ומייבאים כריות ונחשבים לחנות מפעל, כריות הערסלים אצלנו נרכשות בכמויות ולכן אנו יכולים לאפשר לכם רכישה במחיר זול שאינו מוריד מהאיכות. 


אז כמה עולה לרכוש כרית אחת לערסל אצלנו? 

באתר שלנו או באולם התצוגה תוכלו להנות מכריות לערסל במבצע. אנו מעדכנים את המבצעים שלנו כל הזמן והעלויות נעות בין 29 שקלים לכרית הפשוטה ביותר ועד 250 שקלים לכריות הכוללות מבנה מורכב של מספר כריות יחד. ניתן לרכוש את הכריות אצלנו באולם התצוגה או באתר ולקבל אותם במשלוח מהיר של עד חמישה ימי עסקים בלבד.