נשמח לענות על כל שאלה

מזרן קמפינג - טיפים שמונעים כאבי גב!

לינה בשטח זו אחת האטרקציות היותר חווייתיות עבור משפחות, ילדים ונוער. ההתרגשות לישון באוהל באזור המדבר, הצפון או בכנרת הם ללא ספק חלק גדול מהחוויה, אך מי שכבר התנסה בסגנון שינה זה, ודאי יודע שלישון על שק שינה או על רצפת אוהל מרופדת בשמיכות זה לא בדיוק הדבר הכי נוח שיש ואפילו כואב. 

אז מה עושים כדי להפוך את הלינה לנוחה יותר? כיום יש מגוון פתרונות ללינה נוחה בשטח, כאשר הבולט ביותר מבין הפתרונות המוצעים הוא מזרון הקמפינג. אנו בחברת ריפוד פור יו מוכרים מגוון רחב של מזרני קמפינג לשינה איכותית בשטח בגדלים שונים. במאמר הבא תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת מזרון קמפינג עבור החופשה הבאה שלכם. 

לישון על מזרן קמפינג שעשוי מחומר גלם איכותי

מטיילים שמעוניינים לישון במתחם קמפינג ינסו להתארגן בצורה הטובה ביותר לשינה נוחה בסוף היום כדי לאפשר לעצמם להמשיך את הטיול ביום שאחרי מבלי להרגיש את חוסר הנוחות שהייתה בלילה. לשינה איכותית בקמפינג, צריך מזרון איכותי שמייצר עבורכם סוג של מיטה נוחה בתוך האוהל ואת זה ניתן ללא ספק להשיג באמצעות שינה על מזרן קמפינג העשוי מספוגים איכותיים. 

מזרני הקמפינג אצלנו בריפוד פור יו מיוצרים באמצעות ספוג לבן ברמת דחיסות 27 או ספוג כחול ברמת דחיסות 33. צפיפות החומר של הספוג מאפשרת לכם שכיבה נוחה, יציבה ומבודדת מהקרקע. את סוג הספוגים האלו תוכלו לראות כיום גם בחדרי ילדים כי הם נוחים מאוד ומומלצים עבור שינה איכותית. אלו חומרי גלם חזקים ואיכותיים שהופכים את הלינה בקמפינג לנעימה מאוד המבודדת אתכם מהאדמה והאבנים המכאיבות. 

כל היתרונות הבולטים של מזרני הקמפינג אצלנו בריפוד פור יו

 • בידוד מספק מהקרקע - מזרני הקמפינג אצלנו בריפוד פור יו מגיעים במספר עוביים 4-12. צפיפות הספוג גם בעובי הנמוך ביותר מאפשרת בידוד נוח מהקרקע. כמובן שככל שהעובי גדול יותר, כך יכולת הבידוד גדלה. 

 • מותאם לתנאי מזג האוויר - לא משנה אם אתם נופשים בקמפינג בזמן הקיץ, האביב או הסתיו, בכל העונות האלו תתרחש בלילה תופעת הטל והמזרון עשוי להירטב. כדי שהמזרון שלכם יהיה מותאם לתנאי מזג האוויר השונים, עליו להיות עטוף בבד דוחה מים. אצלנו בריפוד פור יו תוכלו למצוא גם מזרון קמפינג בעל ריפוד העשוי מבד קורדורה שדוחה מים. 

 • ניתן לכיבוס - כל הריפודים של מזרוני הקמפינג אצלנו בריפוד פור יו ניתנים לכיבוס. על גבי הריפוד קיים רוכסן המאפשר הסרה, כיבוס והחזרה בצורה נוחה אל המזרון. כל מה שתצטרכו הוא לפעול על פי הוראות הכיבוס הכתובות על תווית הריפוד. 

איך לבחור את עובי מזרון הקמפינג עבור הטיול שלכם? 

בעת רכישת מזרון קמפינג, תוכלו לשים לב כי ניתן לרכוש אותו בעובי 4, 5, 6, 7, 8, 10 ו-12. בעת בחירת עובי המזרון יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים. הפרמטר הראשון מתייחס לאופי הטיולים שאתם עושים. אם אתם מטיילים בשטח והמזרון צריך להיות על גבכם בעת ההליכה, מומלץ לרכוש אצלנו מזרון קמפינג שניתן לקפל בגלגול בעובי 4 ס"מ המאפשר חיבור לתיק. אם אתם נוסעים לטיול קמפינג והמזרנים ברכב, מומלץ עבור הילדים לרכוש מזרני קמפינג בעובי 4 או 5 ועבור נוער ומבוגרים מזרנים עבים יותר שנוחים לשכיבה של אדם במשקל גבוה יותר. 
מזרן קמפינג מגולגל

התאמת מזרן הקמפינג לפי סוג הטיול והאדם שיישן על המזרן 

1. מזרון קמפינג ספוג כחול עובי 8, 10, 12:

 • לאיזה טיול מתאים - מזרון קמפינג מספוג כחול מתאים כאשר הולכים לנפוש במתחם קמפינג שבו מקימים אוהל והמזרנים עוברים מהרכב אל האוהל.
 • למי מתאים לישון על מזרן זה - מדובר על מזרנים חזקים, עבים ויציבים שמאוד מתאימים עבור מבוגרים. שינה על מזרונים אלו נוחה מאוד ומאפשרת לינה נעימה בקמפינג.

2. מזרון קמפינג ספוג לבן בעובי 4, 5, 6:

 • לאיזה טיול מתאים - מזרון קמפינג מספוג לבן מתאים עבור לינה במתחמי קמפינג מסודרים או חניוני קמפינג שאתם מתכוונים להישאר בהם יום או יומיים ולהמשיך את הנסיעה אל היעד הבא ברכב.
 • למי מתאים לישון על מזרן זה - מדובר על מזרנים נוחים בעובי המתאים לילדים ונוער מתבגר. עובי מזרון קמפינג 4-6 הוא עובי אידיאלי עבור ילדים.

3. מזרון קמפינג מתקפל עם ריפוד בד כותנה בעובי 4-12:

 • לאיזה טיול מתאים - מזרון קמפינג הניתן לקיפול הוא מזרון המותאם לטיולים שבהם נוסעים ברכב קטן ויש צורך לצמצם את המזרון לצורה קטנה יותר. בד הכותנה מתאים לשינה על המזרן בתוך אוהל.
 • למי מתאים לישון על מזרן זה - זהו מזרן בעל מגוון רחב של עוביים. עובי 4-6 יתאים מאוד לילדים או כאשר האוהל קטן יותר. עובי 7-12 יתאים עבור מבוגרים וכאשר יש לכם אוהל גדול ומרווח.

4. מזרון קמפינג מבד קורדורה בעובי 6,8,10 המאפשר קיפול:

 • לאיזה טיול מתאים - מזרון זה מאוד מתאים כאשר הטיול שלכם כולל שינה באזורים עם מים או כאשר אתם ישנים ללא אוהל, תחת כיפת השמיים. כמובן שניתן לרכוש אותם גם עבור האוהל. בד הקורדורה דוחה מים והוא גם בד חזק ואיכותי.
 • למי מתאים לישון על מזרן זה - זהו מזרן קמפינג איכותי מאוד המתאים גם לילדים וגם למבוגרים. יש לו המון יתרונות מלבד בד הקורדורה שדוחה מים. הוא חזק ויציב ומאפשר קיפול ונשיאה ממקום למקום.

אנו מזמינים אתכם לבחור באתר או באולם התצוגה שלנו את מזרני הקמפינג שהכי נוחים עבורכם. בואו להנות ממגוון האפשרויות הרחב ומהאיכות המעולה של RIPUD FOR YOU.