נשמח לענות על כל שאלה

מזרון קמפינג מתקפל המאפשר נוחות שינה יחד עם נוחות נשיאה

מהו מזרן קמפינג מתקפל?

כשאנו יוצאים לקמפינג, אנו תמיד נחשוב על הצרכים שלנו מבחינת שינה נוחה ולרוב ננסה למצוא פתרון על ידי מזרן נוח. באותה נשימה, אנו נחשוב איך אנחנו משנעים את המזרן שלנו ובמיוחד כאשר מדובר במספר מזרנים. אחת הדרכים הטובות ביותר היא רכישה של מזרון קמפינג מתקפל. 

מזרן קמפינג מתקפל הוא למעשה מזרן שעשוי מספוג עם אזורי קיפול מוגדרים המקטינים את ממדיו ומאפשרים אחסון ברכב עד שמגיעים למקום הקמפינג. כמו כן, כיום ניתן גם לרכוש מזרן מתקפל לקמפינג שמתחבר לתיק ומאפשר גם לטייל ולסיים את היום באזור הלינה. אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מזרן מתקפל קמפינג מסוגים שונים ובעוביים שונים. 

היתרונות ברכישת מזרון מתקפל עם תיק נשיאה 

מזרון מתקפל לתיק נשיאה הוא מזרן המאפשר נוחות מקסימלית בעת אחסון המזרן ברכב וכאשר מעבירים אותו מהרכב אל האוהל שנמצא באזור הקמפינג. כל מי שנסע איי פעם לקמפינג, יודע שזה כרוך בהבאת ציוד רב שתופס המון מקום ברכב. כאשר יש לכם מזרון מתקפל ל-3 חלקים, קל לכם לאחסן אותו יחד עם ציוד נוסף. יתרון נוסף של מזרון מתקפל למזוודה, זו יכולת השינוע הפשוטה. כאשר אנו נוסעים לקמפינג, לעיתים אזור החנייה רחוק מעט מאזור הלינה ויהיה עלינו לשנע את הציוד עד למיקום האוהל. כאשר יש לכם מזרון מתקפל בתוך תיק המאפשר נשיאה נוחה, הרבה יותר פשוט לסחוב אותו והתהליך הופך להיות נעים ולא מסורבל. 

טיפים לבחירת מזרון קמפינג מתקפל שכדאי להכיר לפני רכישה

מזרן שמפינג מתקפל מבד דוחה מים
לפני שאתם רוכשים את מזרן הקמפינג המתקפל שלכם, כדאי שתשימו לב למספר טיפים חשובים שיעזרו לכם לרכוש את המזרן הטוב ביותר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. 

 • כיסוי נשלף - בעת רכישה של מזרון קמפינג מתקפל, חשוב לשים לב שאתם רוכשים מזרון עם כיסוי נשלף המאפשר כיבוס. ניתן להבין שמדובר בכיסוי נשלף המאפשר כיבוס כאשר יש על הכיסוי רוכסן. כאשר אתם יכולים לכבס את הכיסוי, גם אם המזרון התלכלך במהלך הקמפינג, אתם יודעים שתוכלו להחזיר אותו למצב נקי בכל עת. 

 • תיק נשיאה - כאשר המזרן מגיע עם תיק נשיאה הוא מאפשר לכם לנוע איתו ממקום למקום ללא סרבול ומאמץ. שימו לב שעל הכיסוי יש ידית נוחה לנשיאת המזרון. 

 • ספוג שנוח לישון עליו - שינה באוהל זה לא הדבר הנוח ביותר, אך אם יש לכם מזרון נוח, זה יהפוך את השינה שלכם לאיכותית. כיום ניתן למצוא מזרונים מתקפלים עם ספוגים מגוונים, עליכם לבחור בספוג שנוח לישון עליו. אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מזרני קמפינג מתקפלים עשויים מספוג לבן 27 ק"ג המעיד על צפיפות איכותית המאפשרת שינה נוחה מאוד. כדאי להימנע מרכישה של ספוגים מתחת לצפיפות זו. 

 • ריפוד מתאים לתנאי שטח - כשאנו יוצאים לקמפינג ולא משנה באיזו עונה, אנו לוקחים בחשבון שתנאי מזג האוויר מספקים לנו לעיתים טל וגשם. אם אתם מתכוונים לישון תחת כיפת השמיים, כדאי לכם לשקול רכישה של מזרון מתקפל מבד דוחה מים. 

 • מחיר משתלם- לפני שאתם מבצעים רכישה של מזרון קמפינג מתקפל, חשוב שתבדקו את טווח העלויות ותרכשו מזרון קמפינג בעלות הטובה ביותר. אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מזרנים מתקפלים איכותיים לקמפינג במחירים זולים במיוחד. 

 • אספקה מהירה - פעמים רבות אנו מחליטים על יציאה לקמפינג באופן ספונטני ואנו רוצים לרכוש מזרן קמפינג מתקפל כמה שיותר מהר. לפני הרכישה בדקו את זמן האספקה וודאו שזהו זמן מספיק מהיר. אנו בריפודים פור יו מעניקים ללקוחות שלנו זמני אספקה מהירים מאוד, עד 5 ימי עסקים כאשר ההזמנה של המזרן היא דרך האתר. כמו כן, יש באפשרותכם לרכוש את המזרן ישירות מאולם התצוגה שלנו ולקבל אותו בעת הקנייה. 

 • קיפול במידות שנוחות לאחסון - כשאנו מחפשים מזרן קמפינג המאפשר קיפול, אנו למעשה מחפשים מזרן מתקפל למידות נוחות לאחסון. מידות שהינן נוחות לאחסון הינן מידות מזרון במצב מקופל שנכנס בקלות לתא המטען של הרכב ושל מקום האחסון בבית. 

מזרן קמפינג מתקפל עבה

האם יש דבר כזה מזרון קמפינג מתקפל עבה?

כאשר חושבים על מזרון מתקפל, בדרך כלל חושבים על מזרון דק ופחות חושבים על האפשרות של מזרון קמפינג מתקפל עבה. בנושא זה כדאי לדעת שכיום ניתן לרכוש מזרון קמפינג מתקפל עבה בדיוק כמו שניתן לרכוש מזרון קמפינג מתקפל דק. כמובן שלכל אחד מהמזרונים יש את המאפיינים שלו, יתרונות בולטים וגם חסרונות.

 • יתרונות של מזרן קמפינג מתקפל עבה  
  היתרון הבולט של המזרן העבה הוא כמובן הנוחות שלו. מזרן עבה מהווה חציצה טובה בין יריעת האוהל הדקה או האדמה ומאפשר שינה הדומה למזרון במיטת ילדים. 

 • חסרונות של מזרן קמפינג מתקפל עבה
  החיסרון הבולט הוא כמובן הגודל. על אף האפשרות לקיפול, הוא יתפוס יותר מקום באחסון שלו ברכב או בבית. כמו כן, העלות שלו תהיה גבוהה יותר. 

 • יתרונות של מזרן קמפינג מתקפל דק  
  למזרן קמפינג דק מספר יתרונות בולטים. ביחס למזרון העבה הוא זול יותר והוא גם נוח לאחסון ברכב ובבית ושינוע ממקום למקום. מטיילים יכולים לסחוב את המזרן יחד איתם דיי בקלות. 

 • חסרונות של מזרן קמפינג מתקפל דק  
  החיסרון הבולט הוא העובי של המזרן. מצבע דק יותר יהווה חציצה דקה יותר בין המזרן לאדמה ולכן עשוי להיות פחות נוח לחלק מהאנשים. 


עובי מומלץ למזרון קמפינג מתקפל לפי צרכי המשתמשים.

קודם דיברנו על היתרונות והחסרונות של עובי דק של מזרון אל מול עובי עבה של מזרון. כאשר עושים התאמה נכונה של עובי המזרון לאדם שיישן עליו, חלק מהחסרונות פשוט מתבטלים ואתם יכולים להנות ממזרן קמפינג מתקפל שמותאם בדיוק לצרכים שלכם. אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מזרנים שלהם עובי 4-5-6-7-8-10+12. 

מזרון מתקפל מומלץ עבור ילדים קטנים ועבור טיולים שבהם צריך לשאת את המזרון במהלך הטיול

כאשר מדובר בילדים, ניתן להתאים עבורם מזרוני קמפינג מתקפלים דקים בעובי 4-5-6-7. ילדים לא שוקלים הרבה ולכן משקלם אינו משפיע בצורה ניכרת על המפגש עם הקרקע. ילדים יכולים לישון בנוחות מרבית על מזרון דק ואתם יכולים להנות ממחיר נמוך ומזרון קל לנשיאה. מזרונים דקים יתאימו גם כאשר מטיילים ובמהלך הטיול יש לסחוב את המזרון יחד אתכם. 

מזרון מתקפל מומלץ עבור נוער ומבוגרים

כאשר מדובר במבוגרים ונוער שמשקלם גבוה יותר, אנו נעדיף רכישה של מזרנים עבים יותר שיכולים לשאת את משקל הגוף ועדיין לאפשר חציצה טובה עם האדמה או רצפת האוהל. מזרונים אלו אומנם יקרים יותר ותופסים יותר מקום, אך השינה עליכם נוחה מאוד ותזכיר לכם שינה על מזרון בבית. אם אתם אנשים שיוצאים לקמפינג שלא מצריך נשיאה של המזרנים לאורך כל הטיול, המזרן העבה בהחלט יכול להיות אפשרות מצוינת עבורכם. 

מה כדאי לרכוש - מזרון קמפינג מתקפל מבד כותנה או בד דוחה מים?

מזרן קמפינג מתקפל 3 חלקים
אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא שני סוגים של ריפודים עבור מזרני קמפינג מתקפלים. הריפוד הראשון הוא ריפוד מבד כותנה והריפוד השני הוא ריפוד מבד קורדורה דוחה מים. לכל אחד מהריפודים יש יתרונות וחסרונות שנציג כעת.

 • יתרונות ריפוד דוחה מים  
  היתרון המרכזי של מזרון קמפינג מתקפל דוחה מים זו האפשרות להיות בסביבה רטובה מבלי שספוג המזרון יירטב. בד הקורדורה לא מאפשר כניסה של מים אל הספוג ומאפשר גם ניגוב על ידי מטלית לחה במידה והמזרון התלכלך, דבר שמאוד צפוי להתרחש בעת קמפינג. כמו כן, בד הקורדורה הוא בד חזק ולכן יש לו עמידות גבוהה ביחס לבדים מסוגים אחרים. היתרון השלישי שהבד מגיע בשלושה צבעים כתום, כחול ואפור ואתם יכולים לרכוש את הצבעים שאתם מעדיפים. 

 • חסרונות ריפוד דוחה מים  
  לריפוד דוחה מים העשוי מבד קורדורה שני חסרונות עיקריים. הבד פחות נעים למגע, אך אם תניחו עליו סדין, לא תרגישו בכך. כמו כן, בשל עמידותו הגבוהה, הוא יקר יותר מבד כותנה. 

 • יתרונות ריפוד מבד כותנה  
  בד הכותנה זול יותר מבדים דוחים מים ולכן המחיר הכולל של המזרון יהיה נמוך יותר. כמו כן, הכותנה נעימה למגע ולכן יותר כיף לישון על המזרון וגם אין צורך בהבאת סדין במיוחד. 

 • חסרונות ריפוד מבד כותנה
  ריפוד מבד כותנה עבור המזרנים המתקפלים מגיע בצבע אחד – כחול כהה ואין לכם אפשרות בחירה. 


איפה קונים מזרן קמפינג מתקפל ואיפה הכי מומלץ לרכוש אותו?

כיום חברות שונות מוכרות מזרן קמפינג מתקפל מסוגים שונים. תוכלו למצוא מזרן קמפינג מתקפל חגור, למטייל, אייס, שופרסל, הום סנטר ועוד. רוב החברות מספקות סוג אחד או שניים של מזרנים מתקפלים אותם הם רוכשים מחנויות מפעל שונות. ריפודים פור יו היא חנות מפעל לייצור ריפודים בה תוכלו למצוא מגוון סוגים של מזרנים מתקפלים בעוביים שונים ומידות שונות ותוכלו להנות מבחירה של מזרנים מתקפלים לפי הצרכים שלכם. מעבר ליתרון המבחר, אנו מספקים מוצרים איכותיים במחירים שאין להם תחרות ולכן מאוד משתלם לקנות אצלנו.  

כמה עולה מזרן קמפינג מתקפל אצלנו בריפודים פור יו?

כמה עולה מזרן קמפינג מתקפל? נהוג לחשוב שמזרן חייב לעלות הרבה, אך אנו בריפודים פור יו מאמינים בהנגשת המוצרים שלנו לקהל הלקוחות. מחיר המזרונים שלנו נע בטווח של 89 ₪ - 350 ₪ בהתאם לעובי המזרן וסוג הריפוד שלו. אנו מוכרים את המזרנים שלנו במחיר זול ומאפשרים לכם להנות גם ממזרנים במחיר מבצע. אנו מעדכנים את המבצעים שלנו באתר ובאולם התצוגה בכל עת ותמיד ניתן להנות מעלות נוחה וקניה של מוצר איכותי. 

שימושים שונים למזרון קמפינג מתקפל שנרכש אצלנו בריפודים פור יו

מזרני הקמפינג המתקפלים מיועדים לקמפינג, אך יש להם שימושים נוספים. ניתן לצאת איתם לטיולים בארץ באזורים שונים. הם מצוינים עבור שינה בשטח, גם כאשר ישנים תחת כיפת השמיים ולא בתוך אוהל או מתחם קמפינג מסודר. כמו כן, ניתן לאחסן אותם בבית בקלות ולהשתמש בהם גם לאירוח. אם מגיעים אליכם אורחים שנשארים לישון או שהילד עושה מסיבת פיג'מות, תוכלו בקלות לפתוח את המזרונים המתקפלים בכל מקום בבית ולאפשר לאורחים שלכם אירוח נוח ונעים.