נשמח לענות על כל שאלה

מזרן שטח מתקפל – מהו ומתי כדאי להשתמש בו?

מזרן מתקפל לשטח הוא מזרן המיועד לשינה באוהל או תחת כיפת השמיים. כאשר אנו יוצאים לטיול ומתכוונים לישון בשטח, רובנו יודעים שמדובר בחוויה כיפית, אך לא תמיד נוחה. מזרן מתקפל שטח מהווה חציצה טובה מהאדמה והאבנים וזה מאפשר לכם לישון בנוחות מרבית מחוץ לבית. 

היתרון המרכזי של מזרון שטח מתקפל זו יכולת הקיפול לממדים המאפשרים אחסון נוח ברכב ונשיאה שלו במהלך הטיול או השינה בשטח. במזרוני השטח המתקפלים ניתן להשתמש גם כאשר אתם מארחים בבית. אצלנו בריפודים פור יו, תוכלו למצוא מגוון רחב של מזרוני שטח מתקפלים בעוביים שונים ועם תכונות ייחודיות. 

היתרונות הבולטים במזרון שטח עם תיק נשיאה 

כשאנו נוסעים לטיול או שינה בשטח, יש באמתחתנו ציוד רב ועלינו לסדר אותו בצורה נוחה ברכב ולאחר מכן לשנע אותו לאזור הלינה. כאשר מדובר במזרון רגיל שאינו מתקפל ואין לו ידית נשיאה, זו יכולה להיות חוויה מאוד מאתגרת. כדי להפוך את החוויה לפשוטה, מומלץ לרכוש מזרון מתקפל שטח לתיק נשיאה. 

יש כיום מגוון סוגים של מזרוני שטח. אחד המזרונים הנוחים ביותר לנשיאה הוא מזרון מתקפל למזוודה. למזרון זה יתרונות רבים. זהו מזרון מתקפל ל-3 חלקים ברוחב ובאורך המאפשרים אחסון נוח במחסן של הבית וברכב כאשר אתם נוסעים לטיול. יש לו ידית נוחה מאוד המאפשרת שינוע קל, הוא מגיע גם בגרסתו הדקה וגם בגרסאות עבות יותר ובכולן יהיה לכם קל לשנע אותו ממקום למקום. הפתיחה שלו פשוטה מאוד וכך גם הסגירה שאליה מתווספים סקוצ'ים ששומרים על היציבות שלו בתוך תיק הנשיאה. מעבר לכך, הריפוד של המזרון כולל רוכסן המאפשר הסרה של הריפוד וכיבוס שלו. 

מזרן שטח מתקפל

טיפים לבחירת מזרון שטח מתקפל שכדאי להכיר לפני רכישה

לפני שאתם רוכשים מזרן שטח מתקפל, כדאי לשים לב למספר טיפים שנכונים ברכישה בכל מקום או רשת שתרכשו בה את המזרנים. טיפים אלו יעזרו לכם בבחירת המזרן גם אצלנו בריפודים פור יו. 

 1. האפשרות להסיר את הריפוד - מזרן שטח נוטה להתלכלך דיי מהר מבוץ, אבק, עלים ועוד. זה חלק בלתי נפרד מהשהייה בשטח. לכן חשוב מאוד לשים לב שאתם רוכשים מזרן שטח שיש לו רוכסנים המאפשרים להסיר את הריפוד ולכבס אותו בכל עת. 

 2. שתהיה אפשרות נשיאה נוחה ופשוטה - כמו שכבר אמרנו, אפשרות נשיאה במזרן שטח זה דבר מאוד חשוב כי תכונה זו תסייע לכם לקחת את המזרון ממקום למקום. יש לוודא שמדובר בידית נשיאה חזקה ונוחה. 

 3. לבדוק שמדובר בספוג נוח לשינה - החלק הפנימי של מזרני השטח המתקפלים הוא למעשה ספוג. בענף הספוגים קיימים מספר סוגי ספוגים באיכויות שונות וברמת צפיפות שונה. מומלץ לרכוש מזרנים העשויים מספוג לבן 27 ק"ג המעיד על צפיפות המספקת קשיחות המספיקה לשינה נוחה או ספוג כחול 33 ק"ג בעל צפיפות גבוהה יותר. יש עוד סוגי ספוגים, אך אלו באמת מספיקים עבור המטרה. 

 4. ריפודים המותאמים לצרכים שלכם - כאשר אתם רוכשים מזרני שטח מתקפלים, יש לשים לב לסוג הריפוד המוצע. אצלנו בריפודים פור יו יש מזרני שטח מתקפלים בעלי ריפוד כותנה או ריפוד מבד קורדורה דוחה מים. ריפודי הבד יתאימו כאשר המזרון מיועד להיות בתוך אוהל או תחת סככה והמזרונים שדוחים מים מיועדים לשינה תחת כיפת השמיים או כאשר אתם רוצים למנוע כניסה של מים אל הספוג. 

 5. לבדוק זמני אספקה - בעת רכישה של מזרוני שטח מתקפלים וברכישה של כל מוצר אחר, אנו רוצים שזמני האספקה יהיו מהירים. בכל מקום זמני האספקה משתנים וכדאי לבדוק זאת טרם ההזמנה. אנו בריפודים פור יו מציעים זמני אספקה של עד 5 ימי עסקים, זמן שהוא מהיר יותר מכל מקום אחר בתחום זה. 

 6. יכולת קיפול למידות מותאמות לרכב ולאחסון - עוד דבר שחשוב להסתכל עליו כאשר רוכשים מזרן שטח מתקפל הוא יכולת הקיפול למידות נוחות המותאמות לרכב שלכם ולאחסון נוח. המטרה לרכוש מזרון שהאורך והרוחב שלו נכנסים אצלכם לתא המטען בקלות או לרכב עצמו. 
  תיק נשיאה

לבחור מזרון שטח מתקפל עבה או דק?

אצלנו בריפודים פור יו ניתן למצוא מזרון שטח מתקפל דק או מזרון שטח עבה. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות.

• יתרונות מזרן שטח מתקפל עבה:

 1. עבה ומאפשר חציצה טובה מהאדמה.
 2. נוח יותר לשינה.

• חסרונות מזרן שטח מתקפל עבה:

 1. יקר יותר
 2. יותר כבד ממזרון דק
 3. צריך מקום יותר גדול ברכב ובאחסון בבית

• יתרונות מזרון שטח מתקפל דק:

 1. זול יותר לרכישה
 2. נוח לאחסון ברכב ובבית
 3. קל לשינוע

• חסרונות מזרון שטח מתקפל דק:

 1. מהווה חציצה יותר דקה ולכן פחות נוח ממזרן עבה 

 

 

איך לבחור עובי מומלץ למזרון שטח מתקפל?

אצלנו בריפודים פור יו ניתן לרכוש מזרני שטח מתקפלים עובי 4-5-6-7-8-10-12. מהו העובי המומלץ עבורכם לרכישה? בעת הרכישה עליכם לבחור את העובי שהכי מותאם לצרכים שלכם. 

מזרון שטח מתקפל בעוביים 4-7 מאוד יתאים עבור ילדים. אלו מזרנים יחסית דקים וגופם של ילדים לא שוקל הרבה ולכן חציצה זו תספיק עבורם. כאשר מדובר במבוגרים, מומלץ לרכוש מזרנים בעובי 8-12 שמהווים חציצה גדולה יותר ומאפשרים לשאת את משקל הגוף בצורה טובה יותר. 

אם אתם מחפשים מזרני קמפינג זולים, קחו בחשבון שככל שהמזרן עבה יותר, כך העלות שלו יקרה יותר. לכן נסו לרכוש את המזרנים בעובי 4-6 שהינם זולים יותר מהמזרנים בעובי 7-12. כמו כן, המזרנים הדקים קלים יותר לשינוע ותופסים פחות מקום. אם השינוע הוא לאזורים קרובים ויש לכם מקום אחסון מספק ברכב ובבית, מזרון עבה בהחלט יתאים. 

עובי מזרן שטח מתקפלמה כדאי לבחור - מזרון שטח מתקפל מבד כותנה או בד דוחה מים?

אצלנו בריפודים פור יו תוכלו לרכוש מזרני שטח מתקפלים מבד כותנה או מבד דוחה מים. היתרון העיקרי בבד דוחה מים שהוא שומר על הספוג הפנימי כאשר יורד גשם או טל בלילה וגם כאשר נשפכת לכם כוס מים, דבר שעשוי להתרחש בעת שהיה בשטח. מעבר לכך, בד הקורדורה הוא בד בעל עמידות גבוהה מאוד והוא מגיע בשלושה צבעים – כתום, כחול, אפור, לעומת בד הכותנה שמגיע רק בצבע כחול כהה. עם זאת, יש לו גם מספר חסרונות. הוא יקר יותר בהשוואה לריפוד כותנה ופחות נעים לישון עליו.  

אפשרויות רכישה - איפה קונים מזרן שטח מתקפל?

כיום ניתן לרכוש מזרני שטח מתקפלים ברשתות שונות כמו מזרן שטח מתקפל חגור, למטייל, אייס, שופרסל, הום סנטר וכדומה. הרשתות השונות מייבאות או רוכשות סוג או שניים והמבחר דיי מצומצם. אנו בריפודים פור יו מתמחים במזרני שטח מתקפלים, אצלנו תמצאו מבחר רחב של מזרנים מסוגים שונים ועוביים מגוונים במקום אחד.

כמה עולה מזרן שטח מתקפל אצלנו בריפודים פור יו?

כמה עולה מזרן שטח מתקפל אצלנו בריפודים פור יו? טווח העלויות למזרני שטח מתקפלים אצלנו, נע בין 119 ₪ - 380 ₪. טווח מחירים זה הוא זול מאוד ביחס למחירים אחרים בשוק. עם זאת, מחיר המזרנים הנמוך אינו משקף איכות פחות טובה. אנו מספקים מזרנים באיכות גבוהה מאוד ועמידות לטווח הארוך. רכישת מזרני שטח מתקפלים אצלנו בריפודים פור יו מאפשרת לכם להנות ממוצר איכותי במשך זמן רב. אנו מזמינים אתכם לבקר בדף הבית שלנו וליהנות ממוצרי ריפוד שונים

שימושים שונים למזרון שטח מתקפל – קמפינג, שטח ואירוח

מזרני השטח המתקפלים מתאימים לא רק לשטח. הם יכולים לשמש אתכם גם בעת קמפינג. מזרן שטח לקמפינג מאפשר לכם לקחת אותו עד למתחם האוהלים ולפרוש אותו בתוך האוהל בקלות. מזרן שטח קמפינג מביא עמו את כל היתרונות של מזרני השטח ומאפשר לכם נוחות מרבית. כמו כן, מזרן השטח ובמיוחד המזרנים העבים, יכולים לשמש אתכם גם לאירוח בבית, כאשר מגיעים חברים או משפחה. 
אנו מזמינים אתכם להנות מהמגוון הרחב של מזרוני השטח המתקפלים שלנו באתר.