מזרן למיטת שיזוף מזרן למיטת שיזוף

מזרן למיטת שיזוף

נשמח לענות על כל שאלה

מזרן למיטת שיזוף ישירות מהיצרן

מיטת שיזוף היא ריהוט גן שאנו נראה במרפסות שמש, בבריכה, בים, במלונות וגם בגינות של בתים. זהו פריט שמוסיף יופי ועניין והוא גם פרקטי ומאפשר לשבת או לשכב עליו. יש כיום סוגים רבים של מיטות שיזוף ממגוון חומרים בניהם: עץ, פלסטיק, ראטן, אלומיניום וקש, אך חשוב לציין שכל החומרים הינם קשיחים ולא נוחים. על מנת להפוך את מיטת השיזוף לריהוט פרקטי ונוח, מומלץ לרכוש עבורה מזרן למיטת שיזוף המותאם לגודל והסוג שיש ברשותכם. 

האם ניתן לרכוש מזרן למיטת שיזוף בגודל סטנדרטי?

אחת השאלות הנפוצות בקרב לקוחות שמגיעים אלינו, לריפודים פור יו, היא האם גודל מזרון למיטת שיזוף הוא סטנדרטי? בעניין זה כדאי לדעת כי התשובה היא לא, מהסיבה הפשוטה שאין גודל סטנדרטי למיטות השיזוף והן נרכשות בגדלים שונים. על מנת להתאים את המזרן למיטת השיזוף, יש לקחת מידות מדויקות. 

איך למדוד נכון את גודל המזרון עבור מיטת השיזוף שיש ברשותכם?

כדי לקחת מידות מדויקות של מזרון עבור מיטת השיזוף שלכם, יש להבין תחילה איך בנוי מזרן כזה. בכל מזרן של מיטת שיזוף קיימים שני חלקים שמחוברים אחד לשני. החלק העליון הוא המזרון הקטן יותר המיועד לאזור המשענת הוא למעשה סוג של כרית למיטת שיזוף. החלק התחתון שמחובר אליו, הוא החלק הארוך יותר שמיועד לאזור הישיבה. 

מדידה נכונה תתבצע בעזרת מטר. יש למדוד את האורך והרוחב של החלק התחתון והחלק העליון של המיטה ולרכוש מזרון שדומה במידותיו לאורך והרוחב שמדדתם.  לאחר המדידה יהיו בידיכם שלוש סוגי נתונים. הנתון הראשון הוא רוחב ואורך של החלק העליון של המשענת, הנתון השני הוא רוחב ואורך של החלק התחתון המיועד לישיבה והנתון השלישי הוא האורך והרוחב של כל המזרון. בהמשך תצטרכו לבחור גם עובי למזרן, אך על כך נדבר ממש עוד מעט. 

מזרן למיטת שיזוף

אילו גדלים של מזרנים למיטת שיזוף קיימים אצלנו בריפודים פור יו?

אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא מזרנים למיטת שיזוף בשלושה גדלים: 

  • מזרן למיטת שיזוף 1 – מידות כלליות 50*180 בעובי 6 ס"מ. המזרן מתחלק למזרן ישיבה במידה 50*120 ומזרן גב במידה 50*60.
  • מזרן למיטת שיזוף 2 - מידות כלליות 50*180 בעובי 6 ס"מ. המזרן מתחלק למזרן ישיבה במידה 50*110 ומזרן גב במידה 50*70.
  • מזרן למיטת שיזוף 3 - מידות כלליות 60*192 בעובי 6 ס"מ. המזרן מתחלק למזרן ישיבה במידה 56*122 ומזרן גב במידה 60*70.

גדלים אלו מתאימים בדרך כלל למיטת שיזוף איקאה ולמיטות שיזוף מגוונות הנמכרות גם בהום סנטר, כתר ועוד רשתות וחנויות נוספות.  

מה עובי המזרון המומלץ עבור מיטות שיזוף?

עובי של מזרנים למיטות שיזוף מגיעים לרוב בשלושה עוביים: 4,6,8. אנו בריפודים פור יו מתמחים בכל הקשור למזרנים ואנו ממליצים לרכוש מזרנים למיטות שיזוף בעובי 6-8 שהינם נוחים יותר. מזרן למיטת שיזוף בעובי 4 הוא דק מידי ולא מהווה חציצה טובה אל מול החומר הקשיח. אצלנו באתר תמצאו מזרנים בעובי 6 שהינו עובי ממוצע שנוח מאוד עבור מיטות שיזוף. 

מאיזה בד עשוי ריפוד למיטת שיזוף והאם הוא מתאים לתנאי חוץ?

מיטות שיזוף הן ריהוט גן שאנו נראה באזורים חיצוניים ולרוב באזורים שבהם יש מגע עם מים כמו בריכות וחוף הים, לכן אנו חייבים ריפוד למיטת שיזוף שאינו נהרס במגע עם מים. אצלנו בריפודים פור יו הבד שממנו עשוי הריפוד הוא בד קורדורה דוחה מים לחלוטין. שטח הפנים של הבד מוגן ממים, אך אזורים של תפרי הבד ואזור הרוכסן שנמצאים בצדדים אינם חסינים ושם המים כן יכולים לחדור. 

האם הבד של מזרון למיטת השיזוף דוהה בשמש?

בד הקורדורה הינו בד חזק, נעים למגע ומותאם לשהייה בחוץ, עם זאת, באזורים של שמש ישירה, הבד דוהה בצבעו. הודות לרוכסנים שקיימים על הבד ומחירו הנמוך, ניתן להסיר אותו ואחת לתקופה לחדש ולהחליף בחדש. 

האם ניתן להסיר את הכיסוי ולמה זה חשוב שתהיה לכם אפשרות כזו?

כיסויי המזרנים עבור מיטות השיזוף אצלנו בריפודים פור יו מגיעים עם רוכסנים בצידי המזרן המאפשרים הסרה שלו לצורכי כיבוס או לצורכי החלפה. בצידי הבד תמצאו גם תווית המסבירה איך לכבס את הכיסוי בצורה נכונה ובאילו מעלות. 

איך מצמידים את המזרן למיטת השיזוף?

כדי לשבת בנוחות על מיטת השיזוף, יש להניח את המזרן על מיטת השיזוף ולהצמיד אותו, כך שנוכל למנוע החלקה שלו בעת הישיבה. אצלנו בריפודים פור יו, המזרן מגיע עם סקוצ'ים, רצועות קשירה וגומי המאפשרים הצמדה חזקה המונעת את ההחלקה שלו ממיטת השיזוף ומאפשרת נוחות מקסימלית. 

איפה ניתן לרכוש מזרן למיטת שיזוף איכותי ונוח?

מקומות רבים העוסקים בריהוט גן מציעים בדרך כלל סוג אחד של מזרן למיטת שיזוף המותאם למיטה שנמכרת אצלם. אנו בריפודים פור יו מתמחים בכל הקשור למזרנים עבור ריהוט גן ועבור מיטות שיזוף ואצלנו תמצאו מזרנים בשלושה גדלים המותאמים למגוון סוגי מיטות שיזוף, בעובי נוח המהווה חציצה מצוינת ועם ריפודים בשלושה צבעים.

איך לבחור את צבע הריפוד למזרן של מיטת שיזוף? 

צבע הוא עניין עיצובי בכל הקשור לריהוט פנים וחוץ. אצלנו בריפודים פור יו תמצאו ריפודים למיטת שיזוף בשלושה צבעים: אפור כהה, אופוויט וטורקיז. אלו צבעים יחסית ניטרליים המתאימים בכל עיצוב של גינה, בריכה או מלון. 

כמה עולה לרכוש מזרון למיטת שיזוף אצלנו בריפודים פור יו?

ריפודים פור יו הינה חנות מפעל המייצרת מזרנים וריפודים לריהוט גן מגוון ומיטות שיזוף. המזרנים והריפודים מיוצרים אצלנו ונמכרים בכמויות, דבר המאפשר לנו להעניק לכם מוצרים איכותיים במחירים סופר משתלמים. עלות המזרנים עבור מיטות השיזוף אצלנו בריפודים פור יו נעים בטווח של 350-220 שקלים. כמו כן, אנו נוהגים לפרסם מעת לעת מחירי מבצע המאפשרים לכם לרכוש ריפודים במחיר זול יותר.