מזרנים לפינת זולה מזרנים לפינת זולה

מזרנים לפינת זולה

נשמח לענות על כל שאלה

מזרנים לפינת זולה

אנשים רבים נהנים כיום ממרפסת או חצר שניתן לצאת אליהם מהבית וכדי להשמיש את האזורים הנפלאים האלו, מומלץ לייצר פינת זולה נוחה שניתן לשבת בה לשתות את הקפה של הבוקר או לארח חברים ומשפחה. אנו בחברת ריפוד פור יו מייצרים ריפודים לריהוט גן ופינת זולה במגוון גדלים וצבעים.

קניית מזרנים לפינת זולה – למה לשים לב לפני רכישה?

בעת רכישה של מזרונים לפינת זולה, עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים שיעזרו לנו לרכוש מזרונים איכותיים ונוחים. 

 1. רוכסנים – בעת רכישה וודאו שיש על מזרון לזולה רוכסן. החשיבות של הרוכסן היא ביכולת להסיר את הריפוד של המזרון, לכבס אותו או להחליף במידת הצורך. כל המזרנים שלנו מגיעים עם רוכסנים. 

 2. סוג הבד – ודאו כי סוג הבד שאתם רוכשים מתאים לתנאי חוץ. פינת הזולה היא פינה שתהיה באזור חיצוני של הבית ואתם רוצים לדאוג שהיא עמידה גם בתנאי גשם. אצלנו בריפוד פור יו משתמשים בריפוד העשוי מבד קורדורה דוחה מים המתאים לתנאי חוץ. 

 3. חוטי תפירה – ודאו כי התפירה של המזרן והריפוד שעליו היא תפירה חזקה שתישאר לאורך זמן. אנו ב- RIPUD 4U משתמשים בחוטי ניילון קשיחים. 

 4. סוג הספוג – לפני רכישה מומלץ לוודא מהו סוג הספוג של המזרנים. כיום יש סוגים מגוונים של ספוגים בעוביים שונים, רמת צפיפות גבוהה או נמוכה ורכות או קשיחות. ספוג איכותי הוא ספוג בעל רמת דחיסות סבירה ורמת קשיחות בינונית המאפשרים ישיבה או שכיבה נוחים. המשיכו לקרוא ותוכלו לקבל מידע נוסף על סוגי הספוגים אצלנו בריפוד פור יו. 

 5. גודל המזרון – עליכם לוודא שגודל המזרן תואם את המבנה של פינת הזולה שלכם. 

איך יודעים לבחור את גודל המזרון הנכון עבורנו לפינת הזולה?

אצלנו בחברת ריפוד פור יו יש מגוון רחב של מזרנים לפינת זולה בגדלים שונים. תוכלו למצוא מזרנים גדולים, קטנים, ארוכים, עבים או דקים. אם אתם רוצים לבצע בחירה נכונה של גודל המזרון עבור פינת הזולה שלכם, עליכם למדוד את גודל המושבים שבה. קחו מטר ובדקו אורך ורוחב של אזור הישיבה. אם מדובר בספסל או כיסא, יש למדוד את החלק של המושב. אם מדובר על פינת זולה שתיצרו ממזרונים אחד על השני, כדאי שתמדדו את האורך והרוחב של האזור שבו תניחו אותם.

דבר נוסף שחשוב להסתכל עליו בעת הבחירה הוא עובי המזרון. יש פינות זולה שלהן מתאים מזרון עבה ויש פינות שהעדיפות היא למזרן דק. אצלנו תמצאו מזרנים בעובי 6-12 ס"מ ותוכלו להתאים אותם לסוג ולאופי של פינות הזולה שלכם. 

ממה עשויים מזרנים לפינות זולה?

מזרן לזולה עשוי מספוג. יש מספר סוגים של ספוגים שניתן לרכוש, כאשר בעת הקניה אתם רוצים לוודא שאתם רוכשים ספוג איכותי שיישאר במצב מעולה לאורך זמן. הספוג הפשוט ביותר שנמכר הוא ספוג לבן 18 ק"ג. הספוג הזה הוא הספוג הזול ביותר בעל רמת דחיסות נמוכה. אנו בחברת RIPUD 4U לא מוכרים ספוג זה מהסיבה שהוא מאוד מאוורר, פחות נוח לישיבה ושוקע מאוד מהר. 

ספוגים מומלצים שנמכרים אצלנו בחברת ריפוד פור יו הם ספוג לבן 27 ק"ג שהוא ספוג בעל רמת דחיסות גבוהה, עמיד ואיכותי. מזרן ספוג לפינת זולה נוסף שנמצא אצלנו בשימוש הוא הספוג הכחול 33 ק"ג שהוא ספוג בעל דחיסות גבוהה יותר. האיכות של ספוג זה מדברת בעד עצמה, שכן הוא מומלץ כספוג איכותי עבור מיטות של ילדים. סוג ספוג נוסף שנמצא אצלנו בשימוש עבור פינות זולה הוא הספוג הסגול שהוא ספוג מאוד איכותי שמאריך ימים ולכן יקר יותר. 

אילו סוגי מזרנים לפינת זולה תמצאו אצלנו בחברת ריפוד פור יו?

אצלנו בחברת ריפוד פור יו תמצאו מזרנים וכריות לפינת זולה וגם ריפודים בשלל צבעים וטקסטורות מודפסות. אצלנו תמצאו מספר סוגים של מזרנים המתאימים לפינות זולה ואזורי ישיבה מגוונים. 
ריפוד פור יו

 • מזרן המתאים לספסלים זוגיים - בפינות זולה רבות נוהגים להניח ספסל זוגי מעץ, ברזל או אלומיניום. בעזרת מזרנים לספסלי זולה בעובי דק, תוכלו לייצר נוחות ישיבה על המבנה הקשיח. 

 • מזרן המתאים לפינות זולה נמוכות מעץ (פוטון) - פינות זולה נמוכות מעץ הן פינות רחבות ועמוקות המצריכות שימוש במזרון רחב ועבה. בפינות זולה אלו מומלץ להתאים מזרון פוטון לזולה בעובי  10-12 ס"מ. ניתן אצלנו להוסיף כריות תואמות לצבע המזרן.  

 • מזרן המתאים לערסל ישיבה - ערסל ישיבה עשוי ראטן יהיה מאוד נוח אם תוסיפו לו מזרן מרובע דק המתאים לגודלו. 

 • מזרן המתאים לנדנדה - נדנדה היא פריט מעוצב לישיבה שמאוד מוסיף למראה של פינת הזולה. תוכלו להניח עליה מזרון יחסית עבה ולהנות מנוחות הישיבה בה. 

 • מזרן המתאים למיטת שיזוף - עבור מיטות שיזוף יש אצלנו בחברת ריפוד פור יו מזרנים מותאמים העשויים שני חלקים של משענת ומושב המחוברים בעזרת סקוצ'ים מיוחדים. בעת רכישה חשוב להתאים את סוג המזרן לסוג מיטת השיזוף שברשותכם, שכן יש שוני מאוד גדול בגדלים שלה בחברות השונות. 

 • מזרנים המתאימים להקמת פינת זולה ללא מבנה - דרך נהדרת לשימוש במזרנים לפינת זולה היא לעצב בעצמכם פינה כזו ללא מבנה מיוחד. תוכלו לרכוש שני מזרוני זולה בעובי 12 ס"מ, להניח אחד על השני ולהתאים כריות גדולות שייצרו לכם פינת זולה מגניבה במיוחד. 

 • מזרני שטח וקמפינג - בנוסף למזרני הישיבה שלנו אנו מתמחים בייצור ושיווק מזרני שטח מתקפלים המשמשים לטיולי מחנאות ולינה מחוץ לבית. מזרני הקמפינג שלנו נמכרים לעשרות חנויות וגם ללקוח הסופי. 

האם מזרני פינות זולה מתאימים לתנאי חוץ?

מזרונים לזולה הנמכרים אצלנו בחברת ריפוד פור יו הם מזרונים העשויים מבד קורדורה דוחה מים המאפשר שהיה בחצר הבית או מרפסת הבית גם כאשר אין קירוי. כיום ניתן למצוא מגוון גרסאות של בדי קורדורה בעובי שונה ורמת גמישות וחספוס שונה. אצלנו תוכלו לרכוש מזרן זולה עם ריפודים העשויים מבד קורדורה מסוג ULY שהינו הגרסה הרכה יותר המאפשרת ישיבה נוחה ונעימה. 

האם ניתן לכבס מזרונים לפינת זולה בחברת ריפוד פור יו?

את המזרונים עצמם לא ניתן לכבס, אך את הריפוד שעליהם בהחלט כן. על כל ריפוד של מזרון קיימת תווית עם הוראות כיבוס. עקבו אחר ההוראות ותוכלו לשמור על הריפודים לאורך זמן. 
ריפודים לפינת זולה

אילו מזרנים מתאימים לפינות ישיבה?

כיום קיימות פינות ישיבה נמוכות, גבוהות, רחבות או צרות. לכל פינת ישיבה יש להתאים את המזרון המדויק עבורה מבחינת הגודל וגם מבחינת העיצוב והנראות. בפינות ישיבה בעלות עיצוב עדין, מומלץ להתאים מזרנים דקים. בפינות ישיבה במראה גס ועבה, מומלץ להתאים מזרנים עבים יותר. אצלנו תמצאו מגוון רחב של מזרנים לרהיטי גינה בגדלים ועוביים שונים. 

איך לבחור את צבע המזרון לפני רכישה?

צבע המזרון הוא למעשה החלק העיצובי בעת הרכישה. מגוון צבעי הריפודים אצלנו ב- RIPUD 4U הוא רחב מאוד והבחירה לפעמים עשויה להיות מבלבלת. על מנת שיהיה לכם קל לבחור, כדאי לקחת בחשבון את סגנון העיצוב של פינת הזולה שלכם או פינת הישיבה. עבור סגנונות עיצוב מודרניים, ניתן להתאים גוונים אפורים, לבנים, קרם וכדומה. עבור סגנון עיצוב ווינטג' או בוהו שיק מומלץ לבחור ריפודים המכילים טקסטורות ועבור עיצוב כפרי, צבעי מזרונים בגווני פסטל. 

כמה יעלה לכם לרכוש מזרונים לפינות זולה?

לאחר כל המידע שקיבלתם, אתם ודאי שואלים את עצמכם כמה עולה מזרנים לפינת זולה? וכמובן שאתם מעוניינים לקבל מחיר משתלם עד כמה שאפשר. לנו בריפוד פור יו יש חדשות טובות עבורכם, מזרנים לפינת זולה מחיר בריפוד פור יו הוא הטוב ביותר והזול ביותר. טווח המחירים נע בין 45 ₪ ועד 600 בהתאם לסוג המזרון וגודלו. כמו כן, תוכלו תמיד להיכנס לאתר ולהתעדכן במגוון מזרנים לפינת זולה במבצע וכך ליהנות מקניה משתלמת במיוחד. אין ספק כי אנו המקום הטוב ביותר לרכוש מזרנים לפינת זולה בזול ומבלי לוותר על האיכות. 

האם כדאי לרכוש מזרנים לפינת זולה ביד 2?

מחירי המזרנים אצלנו ב- RIPUD 4U הם מזרנים איכותיים בעלות זולה מאוד ולכן אנו לא ממליצים לרכוש מזרנים לפינת זולה יד 2 כי הם יעלו לכם כמעט אותו דבר. במקום שתרכשו מזרן יד שניה שוודאי יהיה מעט בלוי, אתם יכולים לרכוש אחד חדש במחיר דיי קרוב. כמו כן, כאשר אתם רוכשים מזרון יד שניה, אין לכם עליו אחריות ואתם לא יודעים מה באמת מצבו. 

רכישה באתר או באולם התצוגה אלצנו בריפוד פור יו

איפה קונים מזרנים לפינת זולה חדשים ובמחירים טובים? אצלנו בריפוד פור יו. אנו מספקים עבור הלקוחות שלנו אפשרות קניה באתר האינטרנט שלנו או להגיע אלינו למושב גאולים שבשרון. אצלנו תמצאו מגוון מזרוני זולה למכירה איכותיים וסופר משתלמים.