ספוגים ספוגים

ספוגים

נשמח לענות על כל שאלה

ספוגי ישיבה לרהיטי גינה ופינות זולה

אנשים שיש להם גינה או מרפסת, דואגים לרהט אותה בעזרת ריהוט גן. כדי שתוכלו להשתמש בריהוט הגן בנוחות, עליכם לדאוג שיהיה לו מצע נוח לשבת עליו. כיום המצע הנוח ביותר הוא ספוג המיועד לריהוט גן. אנו בריפודים פור יו מאפשרים לכם לרכוש מגוון סוגים של ספוגים בהתאמה לריהוט הגן שלכם. אך לפני שתבצעו את הרכישה, קראו את המידע במאמר הבא כדי לבחור בספוג שהכי מתאים עבורכם. 

ידע שחשוב לדעת על ספוגים לריהוט גן

ספוג לריהוט גן מיוצר כיום מחומר שנקרא פוליאוריטן שהוא למעשה סוג של פולימר המיוצר בתהליך כימי והקצפה. כחלק מהתהליך הכימי, ניתן לקבוע את התכונות של הספוג, בניהן הצפיפות שלו והקשיחות שלו. ככל שהספוג בעל צפיפות גבוהה יותר, הוא יהיה איכותי יותר ועמיד יותר. השימושים בספוגים העשויים מפוליאוריטן משמשים תעשיות רבות, בניהן תעשיית הבנייה לצורך בידוד ויצירת קירות אקוסטיים, בתעשיית ריהוט הגן שבה המזרנים שעליהם ניתן לשבת או לשכב מיוצרים מספוגים אלו ובתעשיית הריהוט הביתי כאשר מייצרים מזרון ספוג שניתן לישון עליו. 

מה משמעות צבע הספוג כאשר אנו קונים ספוג לריהוט גן?

כמו שאמרנו קודם, בתהליך הייצור נקבעת צפיפותו וקשיחותו של הספוג. כדי להבדיל בין רמות הצפיפות השונות של החומר, מייצרים את הספוגים השונים בצבעים אוניברסליים וכך ניתן להבדיל ולדעת מהן התכונות של הספוג. בתעשיית הספוגים יש מספר סוגים של צבעים, כאשר המוכרים ביותר הם הספוג הלבן, הכחול, הסגול והצהוב שנמכרים גם אצלנו בריפודים פור יו. 

סוגי ספוג לפי צבעים שכדאי להכיר לפני רכישה
ספוגים

  • ספוג לבן – הספוג הלבן הוא ספוג רך הנחשב לבסיסי ביותר מכל סוגי הספוגים והוא מיוצר בכמה רמות דחיסות שנחשבות נמוכות ביחס לספוגים בצבעים אחרים. רמת הדחיסות הטובה ביותר של ספוג זה עבור ריהוט גן היא 27 ק"ג. כאשר רוצים לרכוש מזרוני ספוג פשוטים וזולים זה הספוג המומלץ. 

  • ספוג כחול – ספוג כחול 33 ק"ג הוא ספוג ברמת דחיסות בינונית עד גבוהה. זהו ספוג שאינו רך מידי, אך גם לא קשיח מידי. בספוג זה משתמשים לייצור מזרנים עבור חדרי ילדים ומזרנים המשמשים לקמפינג או לאירוח. זהו ספוג שהעלות שלו גבוהה יותר מהספוג הלבן וכאשר אתם מחפשים ספוג למזרן הוא בהחלט יכול להתאים. 

  • ספוג סגול – הוא ספוג ייחודי, רך וגמיש. בדחיסותו הוא דומה לספוג הכחול ולכן משקלו הסגולי הוא גם 33 ק"ג, אך יש בו חומרים נוספים המקנים לו את הגמישות הייחודית לו. הספוג הסגול הוא איכותי יותר מהספוג הכחול ובגלל התכונות הייחודיות לו והיכולת שלו להישמר זמן רב יותר, העלות שלו יקרה יותר. את הספוג הסגול אנו נראה במערכות ישיבה שבהן מעוניינים לרכוש ספוג לריפוד בנוחות מקסימלית. 

  • ספוג צהוב – או בשמו הנוסף SK, הוא ספוג בעל משקל סגולי גבוה המגיע ל-40 ק"ג. זהו ספוג קשיח, חזק ועמיד מאוד השומר על צורתו לאורך זמן. בספוג זה נהוג להשתמש כאשר מחפשים איכות ויציבות במזרנים. עלות ספוג זה גבוהה ביחס לספוגים האחרים.
  • ספוג ירוק – ספוג ירוק חסין אש נחשב לספוג יחסית חדש בתעשיית הספוגים. זהו ספוג רך יחסית במשקל סגולי של 30 ק"ג. בספוג זה נהוג להשתמש בשילוב עם הספוגים האחרים הקשיחים יותר וכך לייצר מזרנים שיש להם אזור רך יותר ואזור קשיח יותר. 

  • ספוג ביצים – ספוג ביצים הוא גם ספוג שעשוי מפוליאוריטן בצפיפות 30 ק"ג ודוגמתו היא כקופסת ביצים. לספוג זה תכונות מיוחדות. הוא אקוסטי ולכן משמש את תעשיית המוסיקה והבנייה ויש בו חומר מעכב בעירה. את הספוג הזה אנו נראה גם בכריות ישיבה עבור כיסאות גלגלים וכורסאות ישיבה כי הוא תורם בסירקולציה טובה של מחזור הדם ומפחית לחץ באזור. 

  • ספוג ריבונד – הוא ספוג קשה ועמיד המיוצר באמצעות שבבי ספוג שונים הנדחסים יחד במכונת לחיצה ויוצרים צפיפות מקסימלית. זה ספוג שמתאים כמזרן פעילות, מזרן ספורט ובאולמות בהם מתאמנים בג'ודו. את הספוג הזה אנו גם נראה לעיתים במזרנים, כאשר הוא עוטף סוג ספוג אחר בחלקו העליון והתחתון ומקנה לו קשיחות ועמידות. 

ספוג לריפוד המותאם לסוגים שונים של ריהוט גן

ספוג ריפוד אצלנו בריפודים פור יו בדרך כלל יהיה מספוג לבן, כחול או סגול לפי סוג ריהוט הגן. כאשר מדובר בפינות ישיבה, אנו נציע ספוגים לישיבה העשויים מהספוג הלבן כי הם יותר רכים ונוחים למטרה זו. כאשר מדובר במזרן שיש לשכב עליו בנוחות בין אם מדובר במזרן קמפינג או שמדובר במזרון לאירוח בבית, אנו נבחר ספוג למזרן העשוי מהספוג הכחול. יש עוד סוגים רבים של ריהוט גן כמו ערסלי ישיבה, מיטות שיזוף וספסלים עבור אלו נבחר ספוג לספסל ופינות ישיבה שעשוי מספוג לבן. את הספוג הסגול אנו נציע כאשר לקוח מעוניין לרכוש ספוג באיכות גבוהה יותר.

האם ניתן לרכוש ספוג לפי מידה?

הספוגים שאנו מוכרים בריפודים פור יו מגיעים כפלטות ספוג מוכנות שניתן לחתוך ולקבל ספוג לפי מידה. אנו מאפשרים רכישה של ספוגים לפי מידה מהסיבה שמערכות הישיבה משתנות מבית לבית במידותיהם. עבור פינות הישיבה השונות תוכלו למצוא ספוג לבן לפי מידה לרכישה. עבור מיטות ילדים, אוהלים ואירוח תוכלו לרכוש אצלנו ספוג כחול לפי מידה. את כל סוגי הספוגים תוכלו לראות באתר שלנו. 

רכישת ספוג מחיר אצלנו בריפודים פור יו

העלות של סוגי הספוג השונים נקבעת לפי קו"ב (מטר מעוקב) של ספוג המגיעים אלינו במשקלים השונים באמצעות מפעל ספוג המייצר אותם. אצלנו בריפודים פור יו תמצאו ספוג למכירה במחירים מגוונים לפי המידה, סוג הספוג והמשקל שלו. באתר תוכלו תמיד להתעדכן על ספוגים במבצע ולרכוש אותם במחירים משתלמים במיוחד. 

אנו מזמינים אתכם לרכוש ספוגים איכותיים למזרנים וריהוט גן אצלנו באתר. ההזמנה באתר היא מאובטחת והמשלוח מגיע עד חמישה ימי עסקים. כמו כן, תמיד ניתן לקחת ספוגים באופן מיידי בהגעה פיזית.