נשמח לענות על כל שאלה

ריפוד לכיסאות גן

יש לכם בגינה או במרפסת הבית כיסאות ישיבה כחלק ממערכת ישיבה שרכשתם לא מזמן. הכיסאות חדשים והמראה שלהם נראה טוב מאוד, אך הריפוד שמונח עליהם בלוי, מאובק או דהוי ומקנה לכיסאות מראה ישן ולא יפה. כדאי לדעת כי כיסאות בדרך כלל נשארים תקינים זמן ממושך ולכן לא כדאי להחליף אותם. אם הריפוד בלוי, מומלץ לחדש רק אותו. חידוש הריפודים יקנה לכיסאות מראה יפה ועדכני ואתם תחסכו כסף רב. 

אנו בחברת ריפודים פור יו, מייצרים ריפוד לכיסאות גן עבור מגוון סוגים של כיסאות ובמגוון צבעים וטקסטורות לבחירתכם. תוכלו להיכנס לאתר שלנו וליהנות מהמבחר הרחב של ריפודים לכיסאות גינה וריפודים לכיסאות מרפסת ולחדש את הריפוד בעלויות נמוכות מאוד. 

ריפוד לכיסאות גינה המתאים למגוון רחב של כיסאות אצלנו בריפודים פור יו

לכל אחד מאיתנו יש בגינה או במרפסת כיסאות מסוגים שונים שרכשנו בחנויות שונות העוסקות בריהוט גן. לחלקנו יהיו כיסאות מברזל, לחלקנו כיסאות העשויות מאלומיניום וכמובן שקיימים גם כיסאות מפלסטיק, ראטן ועץ. לגדלי הכיסאות השונים בדרך כלל סטנדרט קבוע של מידות המאפשר התאמת ריפוד לכיסאות גינה שלא נקנה יחד עם הכיסא. 

החברה שלנו מתמחה בכל הנושא של ייצור ריפודים לריהוט גן באופן כללי ובפרט, כיסאות גינה. אנו מכירים את סגנונות הכיסאות המשווקים בחברות השונות בישראל ואנו מציעים מספר סוגי ריפודים שמותאמים להם. 

סוגים שונים של ריפודים לכיסאות גן שתוכלו למצוא אצלנו בריפודים פור יו

אצלנו בריפודים פור יו תוכלו למצוא ארבע סוגים של ריפודים עבור מגוון הכיסאות שיש ברשותכם:

ריפוד כיסא גן בייסיק

ריפוד כיסאות
ריפוד גן בייסיק הינו ריפוד סטנדרטי המתאים לכיסאות הגן וכיסאות לפינת אוכל בגינה העשויים מאלומיניום, עץ או ראטן. מדובר על ריפוד המורכב מארבעה חלקים שמחוברים זה לזה באמצעות תפירה. אל החלקים מחוברים גם סקוצ'ים ורצועות קשירה המאפשרים הצמדה של הריפוד אל הכיסא. אורך ריפוד הבייסיק לכיסאות הוא 105 ס"מ והרוחב 45 ס"מ. כמו כן, לכל חלק יש את האורך שלו, כאשר שלושת החלקים העליונים הם שווים והחלק התחתון הוא קטן יותר בכמה ס"מ. 
ריפוד הבייסיק לא ניתן להסרה וכיבוס בשל התפרים שלו, אך הוא עשוי מבד קורדורה דוחה מים המאפשר לכם לנגב אותו עם מטלית לחה ולשמור על ניקיונו. הבד מותאם לתנאי חוץ, אך צבעו דוהה בשמש ישירה. תוכלו למצוא את סוג ריפוד זה בחמישה צבעים לבחירה. 

 

ריפוד כיסא גן פרימיום

ריפוד גן פרימיום הינו ריפוד המתאים לרוב כיסאות הגינה והמרפסת ובמיוחד לכיסאות הום סנטר, אייס וכתר. זהו ריפוד שעשוי משני חלקים מחוברים. החלק התחתון מיועד למושב והחלק העליון שארוך ממנו, מתאים עבור המשענת. לריפוד מסוג פרימיום מחוברים סקוצ'ים בשני החלקים המאפשרים לכם הצמדה נוחה ופשוטה של הריפוד אל הכיסא. 
ריפוד הפרימיום עשוי מבד קורדורה דוחה מים והוא מגיע עם רוכסנים המאפשרים הסרה שלו לצורכי כיבוס. הבד מותאם לתנאי חוץ, אך דוהה בשמש ישירה. תוכלו למצוא את סוג ריפוד זה בחמישה צבעים לבחירה. 

 

 

 

כרית ריפוד לכיסא

 

כרית כיסא קפיטונאז'

כרית כיסא קפיטונאז', הינה כרית מעוצבת בגודל סטנדרטי של 40*40 המתאימה עבור מגוון כיסאות סטנדרטיים לפינות אוכל בגינה ובמרפסת. העיצוב הייחודי של הכרית כולל מעין מעוינים המחוברים בניהם בעזרת תפר של כפתור. עיצוב זה מקנה לכרית עיצוב מפואר יותר. 
כריות הקפיטונאז' לכיסאות הגן עשויות מבד קורדורה דוחה מים, אך הן לא ניתנות להסרה בשל התפרים הייחודיים של הכרית. תוכלו לבצע ניגוב של הכריות עם מטלית לחה על מנת לשמור על ניקיונן. כריות הקפיטונאז' מגיעות עם רצועות קשירה המאפשרות להצמיד אותן אל המושב. 

 

כרית כיסא

כרית כיסא הינה כרית בגודל סטנדרטי של 40*40 המתאימה עבור כיסאות גינה ומרפסת מגוונים. הכרית עשויה מבד קורדורה דוחה מים והיא מגיעה בשלושה צבעים. הכרית מגיעה עם רצועות קשירה והעובי שלה הוא 5 ס"מ ומאוד נוחה לישיבה. 

 

איך להתאים את גודל הריפוד לכיסא שיש ברשותכם?

הדרך הנכונה להתאים את גודל הריפוד וסוג הריפוד אל הכיסא שיש ברשותכם הוא באמצעות מדידה בעזרת מטר. יש למדוד את אורך המושב ואורך המשענת ולבחור בריפוד שהכי קרוב לנתונים שקיבלתם. לרוב מדובר בגדלים סטנדרטיים של כיסאות ולכן יהיה לכם מאוד קל למצוא את הריפוד המתאים אצלנו. לכל סוג של ריפוד אנו מציינים באתר שלנו את המידות המדויקות והפרטים שחשובים לכם לצורך התאמה נכונה ורכישה איכותית. 

מה כולל סט ריפודים איכותי לכיסאות הגינה?

רוב האנשים לא רוכשים כיסא אחד עבור המרפסת או הגינה. לרוב מדובר בסט של ארבע או שש כיסאות. אצלנו תוכלו למצוא סט ריפוד לכיסאות גינה בהתאם לכמות הכיסאות שיש ברשותכם. היתרון ברכישת סט כריות ולא יחידים זו העלות כמובן. על הסטים שלנו אנו מפרסמים מחירי הנחה משתלמים במיוחד

ממה מורכב ריפוד לכיסאות גן, והאם הוא ניתן להסרה?

ריפוד לכיסאות גן אצלנו בריפודים פור יו מורכב מתכולת המזרן או הכרית המאפשרים לכם לשבת בנוחות מרבית. על התכולה קיים ריפוד מעוצב וצבעוני. הריפוד עשוי מבד קורדורה דוחה מים המאפשר שהיה בחוץ בתנאים של גשם, טל מהלילה או סתם כאשר נשפך משהו על הריפוד. ניתן לנגב את בד הקורדורה עם מטלית לחה וכך לשמור על ניקיונו. רוב הריפודים לא ניתנים להסרה, למעט ריפוד פרימיום המגיע עם רוכסנים. ריפודים שמגיעים עם רוכסנים יהיו גם בעלי תווית עם הוראות כיבוס. 

איך מצמידים את הריפוד אל הכיסאות?

כל הריפודים לכיסאות אצלנו בריפודים פור יו מגיעים עם אפשרות לחיבור והצמדה נוחים. בחלקם יהיו רצועות קשירה, בחלקם סקוצ'ים ובחלק מהריפודים יהיו את שניהם. הצמדה בעזרת עזרים אלו תמנע החלקה של הריפוד בעת הישיבה. 

כמה יעלה לי לרכוש ריפודים לכיסאות גינה?

ריפודים פור יו הינה חברה המתמחה בייצור של ריפודים גם לכיסאות גינה. הייצור שלנו הוא כחול לבן ונמכר לאנשים פרטיים, מוסדות וארגונים הרוכשים אצלנו ריפודים בכמויות גדולות. דבר זה מאפשר לנו לספק לכם ריפודים איכותיים בעלויות נמוכות ומשתלמות. כמו כן, אנו מפרסמים מבצעים כל הזמן ותוכלו למצוא גם באתר וגם באולם התצוגה ריפוד לכיסאות גן במבצע. 

איפה מומלץ לרכוש ריפודים לריהוט גינה?

חנויות לריהוט גן כמו הום סנטר, אייס ועוד, מספקים בדרך כלל סוג אחד של ריפודים המתאימים אך ורק לכיסאות הנמכרים אצלם. אנו בריפודים פור יו מייצרים מגוון אפשרויות שמתאימות למגוון הכיסאות שקיימים בענף ריהוט הגן. המבחר אצלנו גדול מאוד ואתם יכולים לעצב את אזורי הישיבה שלכם במגוון ריפודים צבעוניים. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמוצרים באתר וכמובן זמינים לכל שאלה בנושא.