מדיניות פרטיות ריפוד פו יו

מדיניות פרטיות

 מדיניות פרטיות - ריפוד פור יו

ברוכים הבאים לאתר ריפוד פור יו בכתובת: https://www.ripud4u.co.il/ להלן: "האתר", המופעל על ידי חברת ריפוד פור יו להלן: ” מפעיל האתר".

תנאי שימוש אלה, להלן : "התנאים ו/או תנאי השימוש”-  מגדירים את הזכויות והחובות בעת השימוש באתר, נא קראו תנאים אלה בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילת האתר והשימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים אלה.

בכפוף לתנאי השימוש, המונח "משתמש” משמעו כל אדם אשר עושה שימוש באתר זו בכל דרך וצורה שהיא להלן: "המשתמש”.

תנאים אלו חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מכשיר תקשורת (כדוגמת טלפון  נייד, מחשב כף יד, מחשב נייח וכו’). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.


א. כללי

1. מפעילת האתר בו אתם גולשים כעת מתייחסת בכובד ראש לכל הקשור בפרטיות המשתמשים והגולשים באתר. לכן, מפעילת האתר מבקשת באמצעות מסמך זה, ליידע את הגולשים והמשתמשים באתר על מדיניות הפרטיות שנהוגה בו ועל איסוף המידע המתבצע בעת רכישה באתר.

2. מדיניות הפרטיות המוצגת במסמך זה היא חלק מתנאי השימוש באתר, בתכנים שבו או במוצרים שבו. שימוש באתר או רכישת מוצרים באתר מעידה על הסכמתך למדיניות הפרטיות המוצגת במסמך זה. לכן הנך מתבקש לקרוא את מדיניות הפרטיות בקפידה.

3. מסמך מדיניות הפרטיות נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך הוא פונה לכל המינים וכל המגדרים.

4. חשוב להדגיש כי המדיניות של האתר חלה על כל השימושים שתעשה באתר זה או בכל אתר אחר אשר נמצא בבעלות מפעילת האתר, לרבות שימוש באתר באמצעות מכשיר אישי שלך או מכשיר של צד שלישי.

5. במידה והנך סבור כי פרטיותך נפגעה במהלך השימוש באתר או שיש לך כל שאלה לגבי מדיניות הפרטיות, אנא פנה אל מפעילת האתר, להלן, חברת ריפוד פור יו, באמצעות דוא"ל אשר מופיע בפרטי יצירת הקשר באתר או בסוף מסמך זה. נציגי החברה עומדים לרשותך לכל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה.

6. מפעילת האתר מבטיחה לעשות מאמצים על מנת להיענות לפנייתך, אולם ברשותה שיקול הדעת הבלעדי לפעול אחרת או בהתאם לחוק. במידה ואינך מרוצה מהיבט או סעיף במסמך מדיניות פרטיות זה, אנא הפסק את השימוש באתר.

7. לתשומת ליבך, אתר ריפוד פור יו הינו אתר שניתן לרכוש בו מוצרים. הרכישה באתר מחייבת השארת פרטים לצורכי משלוח ותשלום. על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, אינך חייב לסמור את פרטיך האישיים או המזהים והדבר תלוי ברצונך והסכמתך. במידה ותחליט לרכוש מוצרים ולהשאיר פרטים, השימוש במידע שתזין יהיה כמפורט במדיניות זו ואתה מאפשר ומסכים בזאת כי אתה מספק לנו את המידע מרצונך החופשי ואנו רשאים להחזיק במידע בהתאם למדיניות ועל פי החוק.

8. מפעילת האתר מבהירה כי היא יכולה לשנות את מדיניות הפרטיות שלה מעת לעת ועל פי שיקול דעתה ולגולש או הרוכש מוצרים לא תהיה כל טענה כלפיה.

 

ב. רישום לאתר והמידע שנאסף ע"י מפעילת האתר

9. בעת הזמנת מוצרים באתר יהיה עליך למלא טופס מכוון הכולל את הפרטים האישיים שלך, לרבות שם, כתובת, טלפון, אימייל, ת.ז.

10. בעת הזמנת המוצרים יהיה עליך להזין פרטי אשראי לצורך תשלום והשלמת ההזמנה.

11. הפרטים האישיים לצורכי התקשרות ופרטי האשראי מוגדרים כפרטי חובה, בלא מסירתם לא יהיה ניתן לספק את השירות.

12. לכל שאלה על הזמנת המוצרים באתר, ניתן לפנות אל נציגנו באמצעות דרכי יצירת הקשר המופיעים בעמוד צור קשר באתר.

13. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק לך את השרות במידה ולא הוזנו הפרטים המבוקשים להשלמת ההזמנה.

14. באתר נעשה שימוש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיכם האישיות ולצורכי אבטחת מידע.

 

ג. שימוש במידע ומסירתו לצדדים שלישיים

15. בעת השימוש באתר, צדדים שלישיים כמו מנוע החיפוש גוגל, עשוי לאסוף עליך מידע מזהה או סטטיסטי ולבצע הצלבות מידע עם פרטים מאתרים אחרים. מפעילת האתר לא תיקח אחריות על פעולות אלו של צד שלישי.

16. מפעילת האתר מעוניינת להעניק לך חווית גלישה נוחה באתר, על כן היא עושה שימוש בכלי אנליטיקה מגוונים שמסייעים בהתאמת חווית הגלישה.

17. מפעילת האתר מתחייבת לשמור על המידע שנאגר אצלה בהתאם לחוק ולא להעביר אותו לגורם עוין או צדדים שלישיים, למעט חברות המשלוחים וחברות האשראי ורק על פי חוק ולצורך הזמנה של מוצרים מהאתר או השארת הודעת לקבלת מענה מנציגי החברה.

18. כל המידע המועבר מתבצע באופן מאובטח ומוצפן ורק לצורך הפעולות ההכרחיות לצורך ההזמנה ואספקת השירות.

19. העברת פרטים שהשארת באתר יופנו לצד שלישי אחר במקרים:

  • ונעשה על ידך שימוש באתר שלא כדין או מנוגד לתנאי מדיניות הפרטיות.
  • במידה ומפעילת האתר תקבל צו שיפוטי המחייב אותה במסירת פרטייך האישיים לבית המשפט או צד שלישי אחר.
  • במצבים של מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או כל הליך משפטי בינך לבין מפעילת האתר או מי מטעמה.
  • בכל מקרה שמסירת המידע חשובה, על פי שיקול דעתה של החברה, למנוע נזק גופני לך או לרכושך או לצד שלישי.

 

ד. דיוור ישיר אלקטרוני

20. מפעילת האתר מעוניינת לשלוח אליכם מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר אליכם רק אם נתתם הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכלו לחזור בכם מהסכמתכם ולבקש להסירכם מרשימת הדיוור וזאת על ידי פניה למפעילת האתר בדוא"ל ripudforu@gmail.com

 

ה. הזכות לעיון במידע שלך שנשמר באמצעות האתר

 

21. סעיף 13 בהתאם לחוק קובע כי כל אדם או מי מטעמו, זכאי לעיין במידע שמוחזק עליו במאגר מידע.

22. אדם שעיין במידע שלו ומצא בו טעות, רשאי לפנות אל מפעילת האתר ולבקש לתקנו או למחוק אותו.

23. במידה והמידע שנשמר עליך הוא אישי עליך ולא פנייה גורפת לקבוצת אוכלוסייה מסוימת, הנך רשאי על פי חוק הגנת הפרטיות לדרוש בכתב למחוק את המידע מהמאגר של החברה.

 

ו. שינויים במדיניות הפרטיות 

24.  בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתר.

 

ז. תנאי שימוש ותקנון האתר

25. למידע נוסף אודות תקנון האתר ותנאי השימוש בו:
תקנון ותנאי שימוש אתר ריפוד פור יו.

 

ח. שירות לקוחות ויצירת קשר:

26. לקבלת פרטים נוספים אודות האתר, אודות השירותים המוצעים על ידו, אודות תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות או בכל שאלה אחרת, הנכם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות של האתר בדואר אלקטרוני: ripudforu@gmail.com